Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Kości zostały rzucone
#1
Podczas przekraczania Rubikonu, Juliusz Cezar wypowiedział słowa "alea iacta est" co oznacza "kości zostały rzucone".
Dzisiaj, wolni obywatele Republiki od kultu jaki powstaje wokół Stanisława Dmowskiego, wypowiadają te same słowa. 
Za długo trwa szkodliwa działalność suderlandzkiego "Prezydenta". Manipuluje coraz większą liczbą ludzi. Sprasza swoje marionetki z zagranicy w celu budowania kultu. Ten człowiek cały czas prowadzi swoją politykę - politykę wbrew rządowi i interesowi Republiki Suderlandu. 
Stanisław Dmowski jedyne co robi, to szkodzi. Mniejsza już o konflikty. Po prostu niczym się nie zajmuje, wszystko ignoruje i chce aby inni wykonywali jego zajęcia. W tym czasie on może stać w blasku chwały. Chwały fałszywej. Myśli, że ma pełnię władzy, ale się myli. 
Dzisiaj do Sądu Najwyższego zostaje złożony pozew przeciw Stanisławowi Dmowskiemu. 
Dokładnie za dwa dni będzie druga rocznica procesu Kusarigamy Zjawy. Teraz historia zatacza koło i państwo pozbędzie się kolejnego szkodnika.
Wolny Suderland przetrwa i nie będzie ciemiężony kultem tego człowieka oraz jego kaprysami.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options