Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pozew przeciw Stanisławowi Dmowskiemu
#1
Wnioskodawca – Karl von Schwarzengrau 
 
Adres wnioskodawcy - Bradburg 
 
Pełnomocnik - -/- 
 
Adresy pełnomocników  - -/- 
 
Oskarżony/Pozwany- Stanisław Dmowski 
 
Adres Oskarżonego/Pozwanego- Deliland 
 
Treść wniosku- Pozew przeciw Stanisławowi Dmowskiemu za działanie na szkodę państwa, zdradę stanu, nadużycie stanowiska, złamanie konstytucji, złamanie innych aktów prawnych oraz oszczerstwa 
 
Uzasadnienie - Stanisław Dmowski w czasie swojej kariery politycznej w Republice Suderlandu, dopuścił się wielu rzeczy godzących w interes Republiki Suderlandu oraz wielokrotnie naraził jej dobre imię. 


Stanisław Dmowski jako Komendant Główny Policji, w styczniu 2018 roku, stworzył plan operacyjny mający zdestabilizować Brodrię w celu przejęcia Koburgii przez Republikę Suderlandu, umieszczając siebie pod personaliami Aleksandra Dostojewskiego w Carstwie Brodrii. Ówcześnie obowiązująca ustawa o Policji z dnia 12 lipca 2017 roku nie zezwalała służbie podległej Kierownictwu Resortu Spraw Wewnętrznych na żadne takie działania. Co więcej, żadna następna nowelizacja nie zezwalała na takie działania operacyjne, lub posiadała treści sprzeczne ze sobą. Stanisław Dmowski nigdy nie uzyskał zgody Kierownika Resortu Spraw Wewnętrznych, ani Kierownika Spraw Zagranicznych, ani jakiegokolwiek innego organu na podejmowanie działań poza granicami państwa. Złamał ustawę o Policji z dnia 12 lipca 2017 roku, prowadził własną politykę zagraniczną, działając w ten sposób na szkodę państwa. 

W Maju 2018 roku, po konflikcie z Fryderykiem Marksem, Stanisław Dmowski dopuścił się zdrady. Niedopełniał obowiązków Senatora oraz Kierownika Resortu Spraw Zagranicznych. Powodem była ucieczka do Królestwa Dreamlandu pod personaliami Floriana von Stettina. Aby sprawować funkcje państwowe na stanowiskach konstytucyjnych, trzeba posiadać pełne obywatelstwo. Stanisław Dmowski nie spełniał tego warunku, faktycznie od stycznia 2018 roku posiadając obywatelstwo jako Aleksander Dostojewski w Carstwie Brodrii, a następnie jako Florian von Stettin w Królestwie Dreamlandu. W związku z Art.9 Konstytucji Republiki Suderlandu, obywatel nie może posiadać pełnego obywatelstwa Republiki Suderlandu, posiadając obywatelstwo w innym państwie.  
Stanisław Dmowski podczas działania w Królestwie Dreamlandu, usilnie starał się uczynić Republikę Suderlandu krajem pro – dreamlandzkim. Związane jest to z licznymi propozycjami, a nawet próbami wywierania nacisku na zbliżenie z Królestwem Dreamlnadu. W lutym 2019 roku ogłosił, że Republika Suderlandu powinna zrzec się niepodległości na rzecz Królestwa Dreamlandu, a także upodobnić Republikę Suderlandu, tak bardzo jak tylko to będzie możliwe, do państwa gdzie posiada drugie obywatelstwo. 

Stanisław Dmowski jako Prezydent Republiki Suderlandu dopuszcza się cały czas prowadzenia własnej polityki zagranicznej, nie konsultując jej z właściwym organem komitetu wykonawczego odpowiedzialnego za sprawy zagraniczne. 

Stanisław Dmowski od momentu swojego powrotu na przełomie lutego i marca 2019 dopuszcza się szkodzenia Republice Suderlandu poprzez umyślne działanie na szkodę państwa, kontaktując się ze zdrajcą Sowińskim (co trwa od początku jego politycznej kariery, w co również mnie starał się wciągnąć). Poza tym Stanisław Dmowski widzi interes polityczny w kontynuowaniu trwającego konfliktu dzielącego Republikę Suderlandu na dwa obozy. Prezydent dopuszcza się również tworzenia kultu jednostki wśród obywateli Republiki Suderlandu jak i mieszkańców innych państw czego przykładem jest Grzegorz Szarak. Obecny Prezydent dopuszczał się również inwektyw pod adresem całego państwa, jak cyt. “ten kraj to pieprzona yoyonacja”. 

W związku z tym, wnoszę o stałe pozbawienie wolności dla Stanisława Dmowskiego, stały zakaz wykonywania funkcji publicznych w Republice Suderlandu oraz o natychmiastowe pozbawienie obywatelstwa Republiki Suderlandu dla Prezydenta na podstawie art.. 6. 3. 2) Konstytucji Republiki Suderlandu. 
 
Załączniki: 


Dowody na to, że Stanisław Dmowski cały czas prowadził własną politykę zagraniczną, nie konsultując jej z właściwymi od tego organami 

Spoiler
 
Maj 2018 
Stanisław Dmowski pisze, że Castiglioniego wykorzystałby jako marionetkę w celu przejęcia kontroli nad Bialenią 
[Obrazek: 07OSWMQ.png]

Lato 2018 

Stanisław Dmowski chwali się, że odpowiada za spór w UTN i odpowiada za tymczasowe usunięcie Waksmana 
[Obrazek: yQC2sXv.png]

Stanisław Dmowski sugeruje, jakoby Car Brodrii posłuchał go i zgodnie z zaleceniami, zmienił ustrój państwa co w dłuższej perspektywie doprowadziło do upadku Brodrii i ta nie może się odrodzić. 
[Obrazek: pJ6EJ9s.png]

Archiwa operacyjne: 

Teczka 1

Teczka 2

Teczka 3
 

 

 
Dowody na to, że Stanisław Dmowski działał w Królestwie Dreamlandu 

Spoiler
 
Dyskusja o tym, że ktoś doniósł Stanisławowi Dmowskiemu o podejrzeniach, że Ferdynand Dugosz domyśla się jego drugiej tożsamości. 
[Obrazek: p3m5gy8.png]

Stanisław Dmowski przyznaje, że to on napisał program Casimirowi des Viriesowi w czerwcu 2018 na wybory, przyznaje również, że dostaje wiele propozycji co do objecia funkcji w Dreamlandzie po wyborach. 
[Obrazek: gnH2hM5.png]

Stanisław Dmowski pisze wprost, że z jego działania w Dreamlandzie pewnie wyjdzie “sprawa agenturalna”. Nie kontaktował tego z żadnym organem. 
[Obrazek: d5bQjEq.png]

Stanisław Dmowski potwierdza doniesienia, że dostał propozycję kandydowania na Kanclerza w Królestwie Dreamlandu. 
[Obrazek: O9ob9N9.png]

Stanisław Dmowski pisze o obawach związanych z dekonspiracją oraz, że ktoś zna jego personalia. Tą osobą był obywatel UTN AvdE, obecnie obywatel FN  - Aris Kostas. 
[Obrazek: SLPKfST.png]

Stanisław Dmowski chwali się, że otrzymał propozycję zostania regentem 
[Obrazek: 77LO2gg.png]

Stanisław Dmowski potwierdza objęcie funkcji Premiera Królestwa Dreamlandu oraz sugeruje wywarcie nacisku na obecnym KRSZ w celu zbliżenia z Dreamlandem. 
[Obrazek: 7RiC6A6.png]


 


Dowody na inne zarzuty: 
Spoiler
 

Poniżej Stanisław Dmowski nazywa Republikę Suderlandu “pieprzoną yoyonacją” 
[Obrazek: 0gadqle.png]

Stanisław Dmowski sugeruje, że Republika Suderlandu powinna zrzec się niepodległości 
[Obrazek: HPUiVpm.png]

Stanisław Dmowski przyznaje, że wykorzystuje ludzi z zagranicy do budowania kultu wokół swojej osoby, czym naraża dobre imię Republiki Suderlandu 
[Obrazek: JJZVrmG.jpg]

Stanisław Dmowski przyznaje, że zadowala go istniejący konflikt dzielący społeczeństwo 
[Obrazek: 6GMIDHg.png]


 
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
#2
[Obrazek: F6JY3Xw.jpg]
18/08/2019
POSTANOWIENIE
z dnia 18 sierpnia 2019 r.
Sygn. akt SN 25/19

Sąd Najwyższy w składzie:

Gustaw II Vladerewski


po wstępnym rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym wniosku o stałe pozbawienie wolności dla Stanisława Dmowskiego, stały zakaz wykonywania funkcji publicznych w Republice Suderlandu oraz o natychmiastowe pozbawienie obywatelstwa Republiki Suderlandu dla Prezydenta postanawia

nadać wnioskowi dalszy bieg.

UZASADNIENIE
Wniosek złożony przez Obywatela Karla Von Schwarzengraua wniesiony na podstawie Art. 39,1. Zatem, spełnione są spełnione są warunki do przeprowadzenia rozprawy.
Sąd Najwyższy zważył co następuje:

Zgodnie Art. 35 Paragraf 5 Republiki Suderlandu Konstytucji z 22 października 2016 roku, spełnione są warunki o zbadaniu wniosku Karla von Schwarzengraua i tym samym nadaje sprawie dalszy bieg i nadać sprawie Sygn. akt SN 20/19)

Gustaw II Vladerewski
Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Topic Options
Wątek zamknięty