Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Przejęcie Hrabstwa Bradburg
#1
Hrabstwo Bradburg nigdy nie było obszarem gdzie Dmowski cieszyłby się poparciem. W związku z tym, nie spodziewano się dużego oporu.
Brygada szturmowa, dywizja piechoty oraz brygada saperów i inżynierów miały za cel zabezpieczyć Bradburg oraz Marwenabad. Pierwsze miasto stanowi ważny ośrodek kulturowy i przemysłowy. 
Na wieść o zamachu stanu, nieliczni zwolennicy Dmowskiego dokonali próby podpalenia posiadłości działaczy SDN oraz Karla von Schwarzengrau. Wojsko użyło wobec nich siły i aresztowano wszystkich podpalaczy.
Udało się zapobiec wywołaniu niepokojów w mieście. Budynki rządowe i przemysłowe zostały opanowane.

Miasto duchów, jakim jest Marwenabad, nie pełni żadnej ważnej funkcji przemysłowej, ani administracyjnej. Nie jest również ważnym ośrodkiem z punktu widzenia strategicznego. Jednakże te miasto przyciąga przestępców, którzy prowadzą własne wojny gangów. Brygada szturmowa napotkała opór, rannych zostało 27 żołnierzy, zginęło 2. Udało się jednak opanować miasto i wyeliminować grupy przestępcze, które zostały zgniecione pod naporem siły suderlandzkich wojsk.
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego


Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options