Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Nowy Suderland, nowe nadzieje
#1
17 sierpnia 2019 na zawsze zapisze się w historii Republiki Suderlandu jako swoisty dzień sądu. Dzień sądu, ale dla kogo? Dla zdrajców.
Oto ten dzień, kiedy zdrajca Dmowski został ukarany za swoje działania. Od stycznia 2018 roku dopuścił się wielu szkodliwych działań o czym można przeczytać w moim pozwie skierowanym przeciw niemu. Lecz co się stało dzisiaj? Dlaczego nie zaczekaliśmy do procesu?
Otóż, Stanisław Dmowski dopuścił się dzisiaj próby zamachu stanu. Przez jego niedopatrzenie,  nie udało mu się to i odpowiedziałem kontratakiem w postaci nowego zamachu.
To koniec Stanisława Dmowskiego w Suderlandzie. To koniec ery, gdzie zdrajcy mogą działać bezkarnie, budować kult wobec własnej jednostki. Nastał koniec rządów człowieka, który chciał aby jego ojczyzna zrzekła się niepodległości na rzecz Dreamlandu. 
Jutro wzejdzie Słońce. Wzejdzie nad Nowym Suderlandem. Nad Suderlandem, pozbawionym szczurów.
Oto zemsta historii. Zemsta za dwuletnią bezczynność i bierność. Zemsta za manipulowanie ludźmi. Zemsta za dręczenie innych w miejscach gdzie nie sięga wzrok innych. Zemsta za tchórzostwo i budowanie kultu wokół swojej osoby.
Dmowski kiedyś rzekł, że jest tutaj tak długo, dopóki inni nie zrezygnują z niego. Oto nastała ta chwila. Naród przemówił i z niego zrezygnował. 
19 sierpnia druga rocznica procesu Kusarigamy Zjawy, który doprowadził do tego, że został usunięty w niemalże podobnych okolicznościach co Dmowski. Jednakże jaka jest różnica między nimi? Zjawa działał konstruktywnie i miał na celu zawsze dobro państwa. Dmowski z kolei mając wypisaną na twarzy skromność i pokorę, był zawsze zwykłym spiskowcem, który nigdy nie działał zgodnie z prawem. 
Niech Żyje Wolny Suderland!
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options