Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Czyn Społeczny [Stanisław Dmowski]
#1
Na podstawie Wyroku Sądu Najwyższego z 18 sierpnia 2019 roku ma Pan napisać 300 karnych postów. Powtórzę jeszcze instrukcje od wyroku:

Wytyczne do kary:
- Winny może pisać maksymalnie 5 postów dziennie i minimum 1 dziennie
- Posty mają mieć minimum 50 słów
- Posty muszą mieć minimum 1 zdjęcie, na którym jest pokazana praca winnego
- Tematy wpisów ma być o pracy fizycznej na budowie lub czyszczeniu przestrzenni publicznej
- Pierwszy post zakłada sędzią składu orzekającego w tym miejscu
- Po napisaniu wszystkich postów, Sędzia sprawdza czy posty są napisane zgodnie z powyższymi wytycznymi, jeśli jakieś posty nie przeszły tego mają zostać napisane od nowa (nie edytowane), jeśli natomiast wszystkie są poprawne, kara zostaje odpracowana.

Jeśli problem stanowi dla Pana znalezienie tematu to może Pan zająć się odgruzowywanie Okręgu Ostlandzkiego po ostatnich działaniach wojennych.

Życzę udanej pracy.
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''Odpowiedz
#2
"Czynem trzeba okazać przykład społeczeństwu, że nawet ludzie z tej szeroko pojętej wierchuszki potrafią schylić się i spojrzeć na drugiego człowieka. I pracować tak jak on, robotnik ciężko pracujący na chleb dla swojej rodziny. My społecznicy dajemy i damy przykład, że lud pracujący miast i wsi potrafi. Będziemy pracować dzielnie i ofiarnie, by szpital marwenabadzki, spustoszony po działaniach wojennych odbudować i oddać w ręcę ludu, bo służba zdrowia powinna mu służyć, leczyć, usuwać wszelakie dolegliwości. Tutejszy szpital specjalizował się w chorobach układu nerwowego, w wszelakich nerwicach, schizofreniach, fobiach i filiach. Zbudujmy ten szpital i wyleczmy naród z nienawiści. Oczywiście, niech ten naród dobrowolnie się tam garnie a nie w kaftanie będzie przywożony! Cegła w ruch i do boju!

[Obrazek: 1&srcw=307&srch=2000&dstw=307&dsth=2000&quality=80]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#3
Obywatele!

Jak się muruje się? A to trzeba mieć najpierw wszystkie do tego potrzebne prawda składniki. Beton przede wszystkim. A z czego beton się składa? Z dobrego piasku, musi być prawda odpowiednio przesiany, że żaden kamyszek prawda nie był w jego składzie ani paproszek ani śmieć (papierowy oczywiście, nie ludzki). On musi być raczej suchy, ale mokry, to też nie problem. To nie może być oczywiście ziemia jakaś wykopana z dziury, z ogródka, porządny piasek prawda, kolor pomarańczowy, ktoś powie łososiowy to ja się nie sprzeciwię temu, bo taki to kolor, jak on widzi to tak, rozumiem go, może ma rację, nie jadłem łososia.

[Obrazek: podaj_cegle.png]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#4
Obywatele!

Kontynuuję wywód. Dolewam właśnie do piachu wody prawda. Woda, mówią, że woda zdrowia doda. Parafrazując słynne kononowiczowe przysłowie: bez wody nie będzie niczego, bo ani żadnych roślin nie będzie, ani prawda zwierząt nie będzie ani człowieka nie będzie. Ktoś by teraz mógł powiedzieć: "Oohoho, bez wody da się przeżyć, prawda, sok jest, piwo jest, małpka jest". No tak, jest, ale bez wody by nie było. Także tu tego, woda to podstawa, betonu także. 

[Obrazek: podaj_cegle.png]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#5
Obywatele!

Piasek był (i wcale nie idzie tu o tego piosenkarza), woda była, co zostaje, co wymagane jest do stworzenia dobrej masy klejącej zwanej potocznie betonem? Cement. O tym prawda produkcie nie mam zbyt wielkiej wiedzy poza tym, że jest on w tym procesie bardzo, ale to bardzo potrzebny, niezbędny możnaby nawet i powiedzieć. Wsypujemy. Ile? Tyle, ile trzeba, gruchnąć wora, się zobaczy. 

[Obrazek: maxresdefault.jpg]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#6
Obywatele!

Proces mieszania to rzecz niezbędna w produkcji masy spajającej cegły zwanej dla skrócenia betonem. My mieszanie znamy ze swojej życiowej autopsji, herbatę sobie mieszamy prawda, można w garnku zupę zamieszać, albo i w życiu sobie można zamieszać, ukradniesz komuś coś to masz na głowię organy ścigania, życie sobie zamieszałeś, miałeś z kimś romans to masz zarówno żonkę, mężulka szanownej kochanki a w przypadku, gdybyśmy w końcu zrozumieli, że to jednak nie to, czego chcemy to i kochankę. Takie to jest w życiu zamieszanie a wy koledzy właśnie na własne oczy, na własne czujki swoje możecie obserwować proces zamieszania piasku, wody, betonu. Kręci się potocznie!

[Obrazek: f_ba_58.jpg]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#7
Obywatele majstrzy!

Co jest ważnego w mieszaniu? Ktoś by tu mógł powiedzieć, dobra łyżka. Wiele kobiet potrafi powiedzieć co niektórym mężczyznom, że łyżką w wiadrze nie zamieszasz. No nie zamieszasz. W mieszaniu takim jaki tutaj prawda obserwujemy inne mieszanie, w nim najważniejsza jest proporcja tj. stosunek ilości poszczególnych składników. Jak będzie za mało wody to będzie za suche, jak za dużo to tzw. rzodyga, czyli beton rzadki, rozlewający się aż nadto. Pilnujemy proporcji. Ja tutaj dolewam wody, manipuluję prawda tymi proporcjami i jest jak to się mówi gites majonez. Albo raczej gites beton!

[Obrazek: 1280341041_by_ciemek_600.jpg]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
#8
Obywatele majstrzy!

Przelewamy całą maź, substancję, efekt końcowy mieszania (w zakładach przemysłu mięsnego lub warzywnego nazwaliby tą konsystencję pulpą) do taczki. Dawaj Marian! Podjeźdzaj, wajcha w dół, kręcidło w dół i lejemy! Niektórzy słysząc to z zamkniętymi oczami mogliby pomyśleć, że na placu budowy odbywa się co najmniej alkoholowa libacja a robole zamiast pracować łopatami wychylają butelki wypełnione winem o nazwach pobudzających wyobraźnię. Ja osobiście kiedyś widziałem takowe wino w sklepie, nazywało się "Snajper". Dlaczego akurat tak? Sądzę, że mogło tu chodzić o to, że idealnie zwala z nóg! Lejemy!

[Obrazek: gf-PCKM-LhgF-Fv34_beton-z-betoniarki-664x442-nocrop.jpg]


Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Topic Options