Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pozew przeciw Grzegorzowi Szarakowi
#1
Wnioskodawca - Karl von Schwarzengrau

Adres wnioskodawcy - Bradburg

Pełnomocnik - -/-

Adresy pełnomocników  - -/-

Oskarżony/Pozwany- Grzegorz Szarak

Adres Oskarżonego/Pozwanego- Federacja Nordacka

Treść wniosku- Pozew przeciw Grzegorzowi Szarakowi za działanie na szkodę Republiki Suderlandu

Uzasadnienie - Z aktywności Grzegorza Szaraka od lipca 2019 wynika, jakoby był człowiekiem - marionetką w rękach Stanisława Dmowskiego. Z wypowiedzi samego Pana Dmowskiego wynika, że on usilnie starał się znaleźć ludzi w Federacji Nordackiej, którymi mógłby manipulować w celu zniszczenia kraju. 
Stanisław Dmowski w prywatnych rozmowach przyznawał, że "Szarak buduje mu pomnik" i jest z tego zadowolony. Grzegorz Szarak prawdopodobnie pod naciskiem Stanisława Dmowskiego zawarł w swoim programie wyborczym chęć zawarcia traktatu z Republiką Suderlandu, prawdopodobnie tylko w celach prywatnych ówczesnego Prezydenta Republiki Suderlandu.
Z wypowiedzi Grzegorza Szaraka na forum Republiki Suderlandu można wywnioskować, że Stanisław Dmowski znalazł sobie człowieka od PR-u za granicą i jego zadaniem na suderlandzkim forum było nic więcej jak pisanie tekstów pochwalnych wobec Stanisława Dmowskiego. W podpisie na swoim koncie, na forum Republiki Suderlandu, dodał nawet, że jest "fanatykiem Dmowskiego".
Z działalności Grzegorza Szaraka można wywnioskować, że jego jedynym celem było prowokowanie przeciwników Stanisława Dmowskiego oraz zaognianie istniejącego konfliktu.
Jako oskarżyciel wnoszę o nałożenie stałego zakazu wjazdu do Republiki Suderlandu dla Grzegorza Szaraka. 

Załączniki:

Spoiler

Podpis "Fanatyk Dmowskiego"
[Obrazek: 5IH5u9G.jpg]

Dmowski przyznaje, że Szarak robi mu pomnik
[Obrazek: JJZVrmG.jpg]

Dmowski przyznaje, że chodzi mu o pozyskanie "ludzi gotowych do urobienia"
https://imgur.com/QrTqQNW

Dmowski przyznaje, że miał (ma?) agentów w Federacji Nordackiej
https://imgur.com/bHGITFEhttps://imgur.com/Fqp9fG


https://imgur.com/EfZlJJlPosiadam również screen z rozmowy od pewnej osoby w sprawie opinii Szaraka na temat Dmowskiego. Jednakże jeśli będzie taka potrzeba, dostarczę go dopiero na rozprawie.Tekst 1

Tekst 2
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
#2
Odpowiadam na to ogłoszenie: http://fnor.cba.pl/forum/showthread.php?...16#pid7816
zgłaszając od razu Redakcję Komitetu Teraz Mojsza bez hawajskiej+ jako potencjalnych obrońców p. Szaraka w nadchodzącej rozprawie.
KWW Teraz Mojsza bez hawajskiej+ podejmuje każdą sprawę ważną dla suderlandzkiej społeczności - chcemy pokazać, jak bardzo zależy nam na przedstawieniu Suderlandu jako państwa prawa na arenie międzynarodowej, więc jako bezstronni i niezaangażowani w ten konflikt ludzie mamy szansę zachować pełnię obiektywizmu, która przysłuży się odkrywaniu prawdy, jak i obronie (naszym zdaniem) niesłusznie oskarżonego p. Szaraka.

#3
Cytat:[Obrazek: F6JY3Xw.jpg]
21/08/2019
POSTANOWIENIE
z dnia 21 sierpnia 2019 r.
Sygn. akt SNN 2/19

Sąd Najwyższy w składzie:

Fryderyk Marks,

po wstępnym rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym pozwu przeciwko Grzegorzowi Szarokowi, postanawia:

odmówić wszczęcia postępowania

UZASADNIENIE

Wnioskodawca z włożonym pozwie wszystkie swoje oskarżenia wobec Pana Grzegorza Szaraka opiera na przepuszczeniach, za które domaga się stałego zakazu wjazdu Pana Grzegorzowi Szarakowi do Republiki Suderlandu. W dowodach, które zostały przestawione nie ma nic takiego co mogło by wskazywać na to, że jedynym celem Pana Grzegorza Szaraka jest prowokacja oraz dążenie do konfliktu.

Sąd Najwyższy zważył co następuje:

Odmówić wszczęcia postępowania, a wnioskowi nadać Sygn. Art. SNN 02/19 i odesłać do archiwów. Odpowiednie organy mają też natychmiast wypusić z internowania Pana Grzegorza Szaraka.
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''Topic Options
Wątek zamknięty