Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Karla von Schwarzengrau
Wnioskodawca - Karl von Schwarzengrau

Adres wnioskodawcy - Bradburg

Pełnomocnik - -/-

Adresy pełnomocników  - -/-

Oskarżony/Pozwany- Karl von Schwarzengrau

Adres Oskarżonego/Pozwanego- -/-

Treść wniosku- Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa działania na szkodę państwa oraz niedopełnienia obowiązków przez Karla von Schwarzengrau

Uzasadnienie - W związku z ostatnimi zajściami w Republice Suderlandu oraz chęci jak najszybszego wyjaśnienia sprawy, składam zawiadomienie we własnej sprawie.
Stanisław Dmowski oraz Guliano Montini zarzucają mi przeprowadzenie zamachu stanu. Prawdą jest, że rozważałem taką decyzję w kilku wypadkach, jednakże nie ma żadnych dowodów na to, że podjąłem się takiego czynu. Wydarzenia z dnia 17 sierpnia 2019 roku oraz informacje podane przez Pana Ryszarda Maja (jak myślę - logi z panelu administratora) jasno wskazują, że działania przeze mnie były zwykłym działaniem prewencyjnym, mającym właśnie zapobiec zamachu stanu.
W sprawie niedopełnienia obowiązków przeze mnie, wczoraj Guliano Montini zarzucił mi, że celowo zatajałem dowody na przestępstwa Stanisława Dmowskiego, czego dowodem ma być czas, jaki minął od poszczególnych wydarzeń do momentu złożenia pozwu. 
Stanisław Dmowski wielokrotnie od maja 2018 roku powtarzał, że odejdzie i nie ma zamiaru więcej działać w Republice Suderlandu, ponieważ jest wypalony i poświęci się karierze politycznej w Królestwie Dreamlandu. W związku z jego deklaracjami (jak i posiadaniem niepełnych informacji co do wyczynów Dmowskiego) nie złożyłem pozwu, ponieważ uznałem to za bezcelowe. Mając na uwadze jeszcze kryzys związany z aktywnością i odejściem Pana Marksa na przełomie kwietnia i maja 2018 roku, były wyższe cele związane z funkcjonowaniem państwa i działaniem na rzecz utrzymania jego funkcjonowania.

Stanisław Dmowski zaczął swoje "gry" po powrocie i rozpoczęciu prezydentury w marcu 2019 roku. Wtedy też zacząłem zbierać dowody oraz prowadzić kampanie uświadamiającą obywateli, że Stanisław Dmowski zaszkodzi państwu.

Wnoszę o oczyszczenie mnie z zarzutów, ponieważ nie zrobiłem niczego szkodliwego dla funkcjonowania państwa celowo, ani świadomie. Stałem przez cały czas na straży ustroju republikańskiego i świadomości społeczeństwa. Jednakże, jeśli Sąd Najwyższy uzna moją winę, poddam się każdej karze.

Załączniki:
Oświadczenie Ryszarda Maja dotyczące kolejności zdarzeń w dniu 17 sierpnia 2019 roku

Moje osobiste stanowisko w kwestii zdarzeń w dniu 17 sierpnia 2019 roku
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Z przyjemnością Redakcja Komitetu Teraz Mojsza bez hawajskiej+ także podejmie się obrony p. Schwarzengrau przed pozwem p. Schwarzengrau. Liczymy na owocną współpracę w docieraniu do arkan prawdy.

[Obrazek: F6JY3Xw.jpg]
21/08/2019
POSTANOWIENIE
z dnia 21 sierpnia 2019 r.
Sygn. akt SN 27/19

Sąd Najwyższy w składzie:

Fryderyk Marks

po wstępnym rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa przez Karla von Schwarzengrau postanawia:

nadać wnioskowi dalszy bieg.

UZASADNIENIE
Wniosek złożony przez Karla von Schwarzengrau, który pełni funkcje Marszałka Senatu i Kierownika Resortu Obrony Narodowej, które to funkcję są organami konstytucyjnymi. Wniosek dotyczy zawiadomienia o popełnieniu przestępca przez wnioskodawcę z użyciem organów, których pełni funkcję. Zgodnie z Art. 39. ust. 1 paragraf 2 Konstytucji Republiki Suderlandu z 22 października 2016 roku, każdy obywatel może złożyć skargę na łamanie konstytucji przez organy państwa i inne akty prawne. Zatem, spełnione są spełnione są warunki do przeprowadzenia rozprawy.

Sąd Najwyższy zważył co następuje:

Zgodnie Art. 35 Paragrafu 5 i 6 Republiki Suderlandu Konstytucji z 22 października 2016 roku, spełnione są warunki o zbadaniu wniosku Karla von Schwarzengraua i tym samym nadaje sprawie dalszy bieg i nadać sprawie Sygn. akt SN 27/19
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Topic Options
Wątek zamknięty