Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Dzień Dobry
Witam, nazywam się Łukasz I Zielony i pochodzę z Królestwa Voxlandu.

Odpowiedz
Bry.
XD

Odpowiedz
Witam... Co wy zamierzacie? Robicie tu jakiś zjazd, czy co?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Możecie chociaż pokazać swoje państwo, bo nie znam waszego forum
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoOznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”
Odpowiedz
vo.cba.pl

Czy ktoś może nas zatwierdzić?

Ja jestem Królem Voxlandu (Jego Królewska Mość) i w przyszłości pragnę zawrzeć traktat z wami.

Odpowiedz
Jak chcesz zawrzeć traktat z jednocześnie dwoma Suderlandami?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
a no właśnie ja to dwa?

Odpowiedz
Chcemy zawrzeć z wami Państwem Suderlandzkim

Odpowiedz
Joahim von Ribertrop pisze, że Voxland uzna Radę Regencyjną za jedyną legalną władzę Suderlandu.
Link

Stąd też pytanie Pana Dugosza, bo to faktycznie dziwne.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Pan Joahim nie ma prawa do uznawania czegokolwiek w imieniu Voxlandu, jest tylko dowódcą wojska.

Odpowiedz
To było działanie doraźne.

Odpowiedz
Według mnie głównym warunkiem podpisania jakichkolwiek umów powinno być odseparowanie się od tworu zwanego Królestwem Suderlandu. Z definicji są naszymi wrogami, a z prostej zasady wynika, że i wy powinniście w takim razie. Obok siebie wolimy trzymać przyjaciół.

Odpowiedz
Czy ktoś może nas zatwierdzić, w sensie na forum?

Odpowiedz
Dziękuję

Odpowiedz
Witam w Suderlandzie.
/-/ Thomas ksiażę von Lisendorff
Admirał Sił Zbrojnych Republiki Suderlandu 
Wiceprezes SAS
Selekcjoner Reprezentacji Suderlandu w piłce nożnej 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Topic Options