Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Przedstawienie składów drużyn kolarskich
#1
Tutaj należy przedstawiać do swojej drużyny kolarskiej listy zawodników

Limit kolarzy na zespół wynosi 25
Każdy zespół musi wybrać jedną ze trzech dostępnych ścieżek:

-Wyscigi wieloetapowe (mocni zawodnicy wieloetapowi, górale, czasowcy)
-Pojedyncze etapy (sprinterzy, czasowcy, uciekinierzy)
-Klasyki, wyscigi jednodniowe (Puncherzy, brukowcy)

Sposób rozdziału kolarzy wg umiejętności w zależności od ich łącznej liczby w zespole (wykonanie: Karl von Schwarzengrau), jeżeli ktoś chce, może podając nazwiska kolarzy zaznaczyć który z nich ma być tym lepszym, a kto tym słabszym/
[Obrazek: Ai7h8zF.png]


Dodatkowo kazdy zespół który nie ma koszulki  powinien wybrać koszulkę znajdującą się w poniższym zbiorze:

https://prnt.sc/gjxhxu
https://prnt.sc/gjxj11
https://prnt.sc/gjxj8v
https://prnt.sc/gjxipt
http://prntscr.com/gk5ce8
http://prntscr.com/gk5ctl
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#2
Schwarzengrau Racing Team

Specjalizacja zespołu: wyścigi wieloetapowe

Skład: 25 kolarzy

1. Alexander Birgenau - młodzieżowiec, dobry góral lubiący rwane tempo, często atakuje i stawia wszystko na jedną kartę. Niestety ma wady - jest miernym czasowcem oraz ma problem z regeneracją sił.

2. Christoff Duffernauer - doświadczony i trochę stary zawodnik, w przeszłości osiągał wiele dobrych wyników na etapach górskich i wieloetapowych wyścigach, nie lubi atakować i nie lubi rwanego tempa. Preferuje jazdę mocnym, lecz nierwanym tempem. Jest dobrym czasowcem.

3. Joauqim Allayorre - kocha strome podjazdy, potrafi na nich zgubić najlepszych górali, jest szybki i lubi rwane tempo. Często atakuje. Nieźle radzi sobie w jeździe na czas.
------------------------------------------

4. Miguel Velelo - ceniony "gregario" w świecie kolarstwa, potrafi narzucić mocne tempo w głównej grupie i jechać takim przez długi czas. Czasami dostaje wolną rękę na etapach górzystych i walczy o zwycięstwo. Jest bardzo słabym czasowcem.

5. Vincenzo Messeni - młodzieżowiec, aczkolwiek słabszy niż A. Birgenau. Nie znaczy to jednak, że jest słabym góralem. Liderom swojego zespołu potrafi bardzo pomóc, ale na podjazdach o regularnym nachyleniu. Na stromych podjazdah o rwanym tempie szybko się gubi i w konsekwencji odpada. 

6. Maxime Jalaporte - słaby góral, ale przydatny na etapach brukowanych lub wietrznych gdzie zwykły góral może mieć problemy z utrzymaniem się w peletonie. Masywny kolarz w zwiąku z czym wiatr jest mu niestraszny. Dobrze jeździ po bruku i na czas.

7. Alberto Olveiro - niezły góral, przydatny na krótkich, stromych podjazdach. Potrafi z łatwością przejść do przodu peletonu i narzucając mocne tempo zrobić niezłe zamieszanie.

8. Francois Rolle - dobry góral i niezły czasowiec, często walczy o zwycięstwa w mniejszych wyścigach, na najważniejszych imprezach sezonu oddanie pomaga liderom w osiągnięciu ich celów.

9. Daniel Kamnisch - dobry czasowiec, masywny kolarz, w związku z czym potrafi osłonić lidera przed wiatrem. Jest szybki i potrafi dobrze zafiniszować. Wbrew pozorom, nie lubi bruku.

10. Denis Glushkovych - młodzieżowiec, kolarz uniwersjalny, potrafi sobie poradzić w każdym terenie i w każdej pogodzie. Co za tym idzie, nie ma wyrobionej specjalizacji i ciężko jest mu cokolwiek wygrać. 

11. Philippe Devult - lubi wyścigi jednodniowe i klasyki, niejednokrotnie walczył już w nich o dobre miejsca mimo młodego wieku. Słaby góral, ale przydatny liderowi ekipy na wieloetapowych wyścigach w zajęciu dobrego miejsca przed zaczęciem wspinaczki na finałowy podjazd.

12. Karol Kremówka - podobnie jak Denis Glushkovych kolarz uniwersjalny, lecz znacznie starszy, lubi atakować, w związku z czym miewa okazje do wygrania etapu z ucieczki.
----------------------------
 
13. Jan Wojtyła - jeden z braci bliźniaków Wojtyłów, młodzieżowiec, zapowiada się na świetnego górala, słaby czasowiec.

14. Paweł Wojtyła - brat bliźniak Jana co za tym idzie również jest młodzieżowcem. W przeciwieństwie do niego nie ma przyszłości górala. Woli etapy brukowane, utrudniane przez złą pogodę.

15. Adolf Szekelmann - stary jak na zawodnika, w swojej karierze miewał wiele dobrych występów na etapach górskich, ale teraz skupia się na pomaganiu liderowi ekipy.

16. Petru Groza - młodzieżowiec, zapowiada się na dobrego sprintera, póki co pomaga liderowi ekipy poprzez dowożenie bidonów, jednakże potrafi dobrze zafiniszować, a nawet wygrać jakieś kryterium uliczne.

17. Ryszard Rubikoń - kolarz podobny do Adolfa Szekelmanna, ale jego specjalizacją były bruki, w podobnym wieku. Jego rola głównie polega na osłanianiu lidera przed mocnym wiatrem oraz na dyktowaniu tempa na odcinkach płaskich.

18.  Peter Wittelmann - niezły góral, ale jego kariera opiera się głównie na pomaganiu liderowi, bez sukcesów.

19. Leopold Verhofberger - dobry w dyktowaniu tempa na odcinkach płaskich, silny i masywny zawodnik, dobry czasowiec.

20. Petro Peresicov - szczyt formy ma już dawno za sobą, przydatny w początkowej fazie górskich etapów, lubi uciekać.

21. Vladimir Sivicky - dobrze sobie radzi na brukowanych odcinkach, potrafi poprowadzić górali po odpowiednim torze jazdy.
-------------------------


22. Sasza Pollitrov - bardzo młody kolarz, zapowiada się na dobrego górala, ale do momentu zanim zostanie liderem jeszcze daleka droga. Nieźle sobie radzi w mniejszych wyścigach.

23. Wout Lindemann - również młody kolarz, który szybko się rozwija. Jednakże jego specjalnością są wyścigi jednodniowe i górzyste etapy na wielkich tourach. Próbuje swoich sił w ucieczkach.

24. Gunther Gerdlinger - młody zawodnik zapowiadający się na świetnego górala i niezłego czasowca. Póki co skupia się na walce w mniejszych wyścigach. Kiedy dostaje szansę startu w ważnych wyścigach próbuje zabłysnąć czymś i często atakuje. Niestety akcje kończą się niepowodzeniem.

25. Janusz Grażyński - stary jak na kolarza. Nigdy nie odniósł znacznego sukcesu. Często próbował atakować i wygrać coś, lecz nigdy mu się nie udało. Ciężko określić jego specjalizację, ale wydaje się, że lubi etapy górzyste.
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego


Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#3
Alacutro Bike Squad

Specjalizacja zespołu: klasyki, wyścigi jednodniowe

Skład: 16 kolarzy

[Obrazek: xtgegO3.png]
koszulka

Lista zawodników:

1. Bartłomiej Barszcz - młoda nadzieja klubu.2. Robert Dętka - pechowiec, ale wytrwały i zawzięty.

3. Kann Alia - gra nieczysto, kombinator.

4. Damian Kasztan - fleja, aczkolwiek ma dobre przyspieszenie.

5. John Carol Emmanuel Westwood - imigrant z zachodu.

6. Izzak Goldman - sknera, lubi oszczędzać siły.7. Karol Pazur - żywa energia i agresja.

8. Roman Tyk - sentymentalny, zaczął jeździć na rowerze by podziwiać widoki.

9. Wilhelm Spadkobierca - został kolarzem po tym jak wyrzucili go z seminarium.

10. James Bratwurst - otyły zawodnik, próbuje bezskutecznie przejść na dietę.

11. Filip Filipiak - zawodnik starej daty. W młodości był komandosem, następnie trenował własny klub, a na koniec prowadził zajęcia wf-u w szkole podstawowej. Na emeryturze wrócił do swojej pasji - rowerów.

12. Harry Rasputin - przed każdym wyścigiem rzuca zaklęcia by zwiększyć morale drużyny.

13. Krzysztof Świeszczykółka - kolarz z wadą wymowy.14. Kevin Banan - dziecko, trzymane w drużynie tylko dlatego, że jego rodzice są sponsorami.

15. Janusz Wąs - pan po czterdziestce. Ledwo wsiada na rower.

16. Paweł Maruda - kręci nosem.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#4
Klub Kolarski Miasta Bradburg

Specjalizacja zespołu: Pojedyncze etapy

Skład: 20 kolarzy

Skład:
 
1.Andreas Wikburg - Lider zespołu, wybitny sprinter. Jest także całkiem dobry na prologach. 

2.Claudio Arrtonelli - wybitny zawodnik w jeździe indywidualnej na czas. Jest także konkurencjny na mniejszych podjazdach
_______________________________________________

3.Robert Mirosławski - Bardzo waleczny zawodnik. Często stara się coś ugrać rozpoczynając ucieczkę. Jest w stanie przejechac długie dystanse bez zmęczenia.

4.Karl Rotburg - Młody, obiecujący rozprowadzający Wikburga, w pomniejszych wyścigach jest głównym sprinterem

5.Nigel Strawbell - Doświadczony zawodnik starający się podciągać swoich kolegów na pagórkowatych etapach

6.Radosław Drewik - Młody obiecujący sprinter, osiąga obiecujące rezultaty na etapach brukowych

7.Gerard Letuer - Waleczny kolarz, próbuje szczęścia w odjazdach na etapach pagórkowatych
________________________________________________

8.Wilhelm Ausdarf - Przydatny pomocnik, bardzo dobrze radzi sobie w rozprowadzeniu swojego lidera

9.Kazimierz Porzeczka - Obiecujący zawodnik w jeździe indywidualnej na czas. 

10.Tomasz Kretowski - Młody pomocnik, podczas górskich etapów zespół daje mu wolną rękę i pozwala powalczyć o jakiś obiecujący wynik.

11.Roberto Urbizzo - Waleczny kolarz, który często stara się jeździć w odjazdach, obecnie częściej słuzy jako pomocnik

12.Fabian Radorla - Typowy pomocnik już w starszym wieku, potrafi zaskoczyć podczas jazdy indywidualnej na czas

13.Giorgio Tolla - Stara sie podczas etapów likwidować zgrażające zawodnikom ucieczki

14.Rodolfo Diaz - Kolarz bliski emerytury, bardzo przydatny w drużynowej jeździe na czas
_________________________________________________

15.Ricardo Toupolus - Nowicjusz, niedawno dołączył do zespołu. Widać jego potencjał podczas etapów brukowanych

16.Wilhelm Toupolus - Starszy brat Ricardo, sam preferuje etapy bez kostki brukowej

17.Jean Laffite - Zawodnik starszej daty, jest przygotowany na bardzo długie etapy

18.Wiktor Kretowski - Kuzyn Tomasza, czasami wspomaga go w jego eskapadach.

19.Joachim Wagnerhof - Przeciętny zawodnik, zgłaszany do wyscigów jak nie ma miejsca dla kogoś innego

20.Herbert Bakberg - młodzik, który wygrał kryterium uliczne w mieście Bradurg
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#5
Klub Kolarzy Urniwande

Speclalizacja: wieloetapowe

[Obrazek: CzGBKmR.png]

Skład 15 kolarzy

1. Jacek Placek - najmłodszy zawodnik, od 1 roku życia trenujący w górach Urniwande.


2. John Snow - czarnowłosy młodzieniec który nic nie wie.

3. Jeor Mormont - stary kawaler będący wiecznie w friendzonie.

4. Thormund Zabójca - Gigantyczny rudy facet walczący z równowagą na rowerze.

5. Tyrion Lannister - Karzeł z trudem dostaje do pedałów.

6. Jaime Lannister - Brat Tyriona, z powodu braku prawej ręki ma problemy z zakrętami.7. Eliasz Crusader - członek mniejszości żydowskiej, z skłonnościami do sprzedawania rowerów.

8. Abdulh Re-Majn - ma lekkie problemy z wybuchami.

9. Gauilliame de Spac - posiada własnej konstrukcji rower z dodatkowym biegiem wstecznym.

10. Krato Stary - najstarszy zawodnik podnoszący ducha drużyny, a poza tym uważa że Sarmacja powinna zostać zniszczona.

11. Jack Sparrow - żeglarz, ma problemy z równowagą i alkoholem (głównie z rumem)

12. Antonio de la Vega - prowadzi imprezowy styl życia, głównie widziany w Teuqilli.


13. Tom Bombalin - brodaty i zabawny facet, maskotka drużyny.

14. Jóżek Rosa - okoliczny celebrita mający problemy z alkoholem, człowiek wielu talentów.

15. Janusz Nosacz - chciwy i zawistny mieszkaniec
Jeaherys von Razorin - Senator VIII Kadencji Doktor Prawa

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]
Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#6
SZPG Cycling Team

Specjalizacja: Klasyki

Liczba zawodników: 24

Skład:

1.Pedro Pinheiro - stary wyjadacz, preferuje w szczególności pagórkowate klasyki. 

2.Jonas Siegerd - w miarę doświadczony zawodnik walczący na brukach, podczas sprintów potrafi mocniej zaatakować

3.Jacek Ołówkowski - Młody piekielnie szybki zawodnik. Uwielbia na stromym podjeździe podkręcić tempo
_____________________________

4.Mirek Kartacz - Bardzo dobry zawodnik na brukach gotowy wspierać Siegerda, potrafi bardzo szybko się zregenerować

5.Albert Fuksjan - Preferujący ucieczki puncher. Ma jednak problemy na dłuższych podjazdach

6.Karol Korbowski - Doświadczony zawodnik, jest przygotowany głównie na pagorkowate klasyki, jednakże jest w stanie powalczyć na niektórych górach.

7.Thomas Flowerson - Dobry brukowiec i czasowiec. Preferuje taktyczne rozegranie wyścigów

8.Jiri Enge - Uniwersalny zawodnik, jednak najlepiej czuje się na pagórkach


9.Marek Jasielski - Doświadczony zawodnik, jest niezły na brukach, lecz najlepiej mu wychodzą sprinty

10.Alain Prelle - Uniwersalny zawodnik, czasem dostaje wolną rękę oid zespołu

11.Olaf Terstroem - Silny zawodnik, gotowy zlikwidować każdą ucieczkę
___________________________________

12.Adolf Heinzstein - Młodzieżowiec, zapowiada się na obiecującego klasykowca

13.Bolesław Prostousty - Dobry na płaskich etapach, stara się dyktować tempo

14.Mateusz Marcki - Jeden z trójki braci. Pracuje na konto liderów zespołu

15.Karol Marcki - najstarszy z braci. Obiecująco jeździ na kostce brukowej

16.Jan Marcki - Ostatni z braci. Wydaje się być dobry na pagórkach.

17.Josef Scheuler - Wierny pomocnik, pomaga liderom w cięższych chwilach

18.Krzystof Wirbenty - Pomocnik, podczas finiszu grupowego stara się pomóc Jasielskiemu

19.Augusto Niregnio- Bliski emerytury. Potrafi czasem mocniej wdepnąć w krytycznych momentach

20.Juliusz Lardowicz - W miarę młody zawodnik o mocnym przyspieszeniu, pomaga liderowi w rozpoczęciu ataku
__________________________________________

21.Harold Garłowski - Młody, obiecujacy puncher. Wygrywał młodzieżowe wyscigi na pagórkach

22.Esteban Falcione- Starszy zawodnik, potrafi zaskoczyć w górach

23.Radomir Denat - Młody zawodnik, jeszcze szuka doświadczenia, jednak stara sie pokazać z dobrej strony podczas ucieczek

24.John Bearwood - Ryzykujący zawodnik. Jeździ bardoz nierówno i raczej lepiej na pagórkach.
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#7
Koburgia Cycle Team

Speclaizacja: Klasyki

[Obrazek: 1.jpg]

Skład: 25

1. Arkadiusz Filipowski - ma problemy z kondycją ale nikt tak jak on nie zjeżdza z górki

2. Piotr Leś - w wyprzedzaniu nie ma sobie równych

3. Mateusz Ciura - dzięki zwinnośći i małemu wzrostowi, pojawia się znikąd.4. John Izzack 

5. Michał Janik

6.  Jacek Makro

7. Adam Kalik

8. Igor Figura

9. Karol Miodek

10. Abraham Czerniak

11. Mohemad Al-leni

12. Maciek Goryll


13. Jamal Abdullach

14. Mariusz Zandyr

15. Micheal Angel

16. Antonio Mele

17. Jack Turner

18. Tim Bear

19. Franz Sprecht

20. Casimir Great

21. Damian Dekarz22. Łukasz Łoboda

23. Ludwik Beucil

24. Boromir Namiestnik

25. Faramir Namiestnik
Jeaherys von Razorin - Senator VIII Kadencji Doktor Prawa

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]
Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#8
ECT - EgzOCycling Pro Team

Specjalizacja: Wieloetapowe.
[Obrazek: Qh9mSBEZQIu5q1EzeWUpug.png]

Kadra Drużyny: 20

1. Norbert Girczowki - Młody, potężnie zbudowany, doskonały uciekinier jak i ich kasownik

2. Maksymilian Mokis - 19-letni góralski talent, świetnie zjeżdża i podjeżdża pod góry.

3. Lucjan Maszenda - Czasowiec.

-----------------------

4. Filip Magik - Starszy z braci Magików. Motor napędowy pociągu sprinterskiego

5. Piotr Magik - Młodszy z braci Magików. Rasowy sprinter

6. Paweł Inny - Rasowy góral teamu. Potrafi zostawić cały petelon za sobą.

7. Antoni Mutkowski - Człowiek orkiestra - potrafi wjechać pod górę, finiszować i uciekać.

8.  Olaf Ligwin - Przekwitający zawodnik. Lubi się zabierać w ucieczki na pagórkowatych etapach.

9.  Igor Locustnik (czyt. Lokustnik) - Zawzięty sprinter po kontuzji. Szuka formy

10. Adrian Maszczuk - Jeden z trójki braci. Specjalista od jazdy na deszczu. Team daję mu często wolną rękę.

11. Piotr Maszczuk - Świeżak w naszym teamie z talentem. Najmłodszy z Maszczuków.

12.  Igor Maszczuk - Najstarszy z Maszczuków. Geniusz bruków.

-----------------------

13. Fredrich von Miksuelten - Wybuchowa mieszanka

14. Kimi Hakkinen - Chłodna głowa, spokój i opanowanie, dodając do tego umiejętności sprinterskie mamy specjalistę do klasyków

15. Aki Zjawa - Brat Kusigarimy, zastępczy motor napędowy.

16. Allich Olich - Trudne górskie etapy, świetna kondycja, potężna budowa - świetny góral jednak jego brak doświadczenia skutkuje porażką

17. Gorbert Nierczakovsky - Emeryt. Był świetnym klasykowcem, był

-----------------------

18. Ivan Engel - Stres zjada go w najważniejszych momentach. Kiedy go opanuje jest świetnym brukowcem oraz deszczowcem

19. Anoniusz Engel - Tak jak brata, stres go pożera kiedy nie powinien. Jeżeli go okiełzna jest sprinterem nie do powstrzymania

20. Ollie Pikos - Kwitnący, obiecujący brukowiec.
Magister Chemii

[Obrazek: R827141.png]


Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#9
Drużyna Kolarska Holdburg

Specjalizacja: Pojedyncze Etapy

Skład: 23 kolarzy

1. Clement Wartoux - Świetny zawodnik podczas ucieczek
2. Pavel Sarten - Doskonały Sprinter, faworyt płaskich etapów

_______________________________

3. Leon Wartuk - Mocny czasowiec, próbuje sił w mniejszych odjazdach
4. Mirosław Herzog - Świetnie rozprowadza
5. Wincent Bińkowski - Mocny waleczny zawodnik
6. Herbert Dywanik - Młody wesoły zawodnik, lubi sprawiać niespodzianki
7. Humbert Ekoń - Ambitny zawodnik, lubujący czasówki
8. Arnold Kurań - Wspomaga drużynę na podjazdach
9. Teo Mark - Introwertyk, lubi samotne ucieczki
10.Karol Ferent - Lubi sprintować pod górkę
_________________________________

11.Gustaw Zabkiewicz - Dobrze rozprowadza drużynę
12.Jarosław Kurczuk - Jeździ na czas dosyć dobrze
13.Quentin Rosenwest - Dusza towarzystwa, dobry pomocnik
14.Marek Ostrogacz - Solidny pomocnik, łapie się do ucieczek
15.Andrzej Nolp - Kompletny zawodnik
16.Jakub Jakubowski - Typowy pomocnik do rozprowadzania pociągu sprinterskiego
17.Filip Kopa - Młody obiecujący zawodnik, lubi zmienną pogodę
18.Mirek Modrzew - Jeden z lepszych pod kątem przyspieszenia
___________________________________
19.Krzesław Mondetti - Mieszkaniec gór, lecz ciężko je pokonuje
20.Rudolf Nagiel - Lubi przesadzać z ryzykiem
21.Hans von Tiwo - OPrzeciętny zawodnik
22.Lukas Buteren - Bardziej ociężały
23.Klaudiusz Murlupiusz - Młody junior, jeszcze nie pokazał swojego potencjału

Odpowiedz
#10
Nantes Cycle Racing

1. Marius Karin- młody ambitny, przyszła gwiazda drużyny
2.Lothar Egenius- młody bardzo pracowity, z mniejszym talentem od Mariusa
3.Paul Driada - starszy, gwiazda zespołu, bardzo dobrze zbudowany, lubi strome podjazdy
4. Ed Tecir - 25latek, z niezwykle dobrze rozwiniętymi mięśniami nóg

5. Thomas Rittenburg- blondyn o słabej kondycji, lecz dobrej taktyce
6. Victor Demator- posiada najlepszą kondycję ze wszystkich
7. Alex Colmy - problemy z nadwagą
8. Richard Gurtner- bardzo dobry styl jazdy, taktyka oraz kondycja, słaba pozycja w zespole
9.Ervin Wundergemachten- najmłodszy kolarz
10. Denis Coleman- przeciętny zawodnik
11. Ryan Walker- jeden z najlepszych zawodników do górskich podjazdów
12. Anthony Khan-  najszybszy w zespole
13. Diuba De - murzyn
14. Coco Buguba- drugi murzyn

15. Markus Frankler- ambitny, egoistyczny
16. Leon White- pracowity, góral
17. Phil Malner- uwielbia zjazdy i szybkie trasy
18. Christian Dandee- kuzyn White'a, pracowity

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]Krzyż Czynu
Odpowiedz
#11
(31.01.2018, 01:59)Arkadiusz Alviusz napisał(a): Nantes Cycle Racing

1. Marius Karin- młody ambitny, przyszła gwiazda drużyny
2.Lothar Egenius- młody bardzo pracowity, z mniejszym talentem od Mariusa
3.Paul Driada - starszy, gwiazda zespołu, bardzo dobrze zbudowany, lubi strome podjazdy
4. Ed Tecir - 25latek, z niezwykle dobrze rozwiniętymi mięśniami nóg

5. Thomas Rittenburg- blondyn o słabej kondycji, lecz dobrej taktyce
6. Victor Demator- posiada najlepszą kondycję ze wszystkich
7. Alex Colmy - problemy z nadwagą
8. Richard Gurtner- bardzo dobry styl jazdy, taktyka oraz kondycja, słaba pozycja w zespole
9.Ervin Wundergemachten- najmłodszy kolarz
10. Denis Coleman- przeciętny zawodnik
11. Ryan Walker- jeden z najlepszych zawodników do górskich podjazdów
12. Anthony Khan-  najszybszy w zespole
13. Diuba De - murzyn
14. Coco Buguba- drugi murzyn

15. Markus Frankler- ambitny, egoistyczny
16. Leon White- pracowity, góral
17. Phil Malner- uwielbia zjazdy i szybkie trasy
18. Christian Dandee- kuzyn White'a, pracowity

Wniosek odrzucony. Powód: Brak zgodności z tabelą na górze.
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#12
Niestety drużyny kolarskie przeze mnie zaproponowane uległy degeneracji i się po prostu rozpadły. Przepraszam za kłopot.

A.Alviusz

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]Krzyż Czynu
Odpowiedz
#13
Otwieramy na nowo!

Jeżeli ktoś zamierza tylko utrzymać swoją drużynę, to proszony jest tylko o potwierdzenie.
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#14
Potwierdzam Alacutro Bike Squad. Pedałujemy po puchar!
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Złota Odznaka „W Służbie Oświaty”Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
#15
Potwierdzam skład i udział w sezonie ekipy Schwarzengrau Racing Team
Karl von Schwarzengrau - I Elektor Państwa Suderlandzkiego; Naczelny Wódz Sił Zbrojnych; Deputowany Zgromadzenia Narodowego


Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
#16
Potwierdzam skład drużyny SZPG Cycling Team
Norbert Byfyj - Wiceelektor, Deputowany, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów,  Doktor Hab. Chemii


Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
#17
Potwierdzam skład drużyny EgzOCycling Pro Team
Magister Chemii

[Obrazek: R827141.png]


Order za Osobiste MęstwoOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options