Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Gabinet Naczelnika Państwa
Wątek stanowi miejsce, w którym będą się pojawiały działania naczelnika państwa, ogłaszane będą również raporty z prac. Będzie można tutaj również składać wszelkie wnioski jak i pytania dotyczące działania naczelnika.

[Obrazek: qcDXu4o.jpg]
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
P. Naczelniku Suderlandii,
jako osoba, która dopiero co została zwolniona z aresztu, co naturalne, nie chciałaby tam wracać. Stąd moje zapytanie o kwestię okołoprawną. W uzasadnieniu Sądu Schwarzengrauerowego jako jeden z głównych zarzutów wobec rozstrzelanego/nierozstrzelanego p. Dmowskiego jest to, że były Prezydent (cytuję) "tworzył własne siadki szpiegowskie". Stąd moje wątpliwości co do znaczenia terminu "siadki". Przyznaję, nie jestem tak wykształconym wojskowym ani prawnikiem i mogę nie znać wszystkich terminów, a w redakcyjnym słowniku nie występuje to słowo - stąd chęć poznania, czym owe siadki są; abym ja, szary ubywatel tego państwa, wiedział, czego nie można tworzyć, aby nie narazić się na rozstrzelanie, które notabene jest gorszą karą od aresztu, ale tylko trochę lepszą od jedzenia ananasa.

Pozdrawiam,
M. Neuhoff (jeszcze na wolności)

Odpowiedz
W gabinecie naczelnika minęło sporo czasu by ogarnąć to dlaczego właśnie siadki szpiegowskie. Cała kancelaria zaczęła sprawdzać  wszystko co się da, zaś telefon nawet nie milkł na sekundę. Znane nam są słowa jak odsiadka czy nawet przysiadka. Zaś ta przysiadka była czymś gdzie się siedziało podczas przędzenia. Widocznie nalezy tutaj iść tropem tego przędzenia. Widocznie w jakimś starym dialekcie siadka oznacza samo przędzenie, co każe nam sugerować, że iż siadka jest w rzeczywistości przędzeniem, wiec jeżeli obywatel nie przędzi sobie szpiegów, to nie powinien czuć się zagrożony.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Topic Options