Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Defilada Sił Zbrojnych (11 września 2019)
#1
Cytat:
O godzinie 12:00 rozpocznie się defilada Sił Zbrojnych. Żołnierze przejdą przez ulice Delilandu, zaczynając i kończąc na Placu Santo Deliland.
Pogoda dzisiaj jest bardzo dobra. Jest słonecznie i ciepło, w związku z tym wielu obywateli przyszło podziwiać pochód żołnierzy przez stolicę.

Jako pierwszy wyrusza samochód, w którym siedzą: Naczelnik Państwa Norbert Byfyj (pozdrawia publiczność) oraz Naczelny Wódz Sił Zbrojnych  Karl von Schwarzengrau(po prawej stronie kierowcy). Za ich samochodem podąża kompania honorowa kawalerii. 

[Obrazek: UFY3Ju9.png]

Następnie rozlega się ryk silników. Samoloty nadlatują i zostawiają za sobą smugi w  suderlandzkich barwach narodowych.

[Obrazek: 2S8oPAB.png]

Teraz czas na przemarsz żołnierzy. Jako pierwsi idą marynarze.

[Obrazek: A_UNO_990135-678x381.jpg]

Za marynarzami wyruszają lotnicy. 

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Czas na Wojska Lądowe. właśnie obserwujemy pochód żołnierzy piechoty górskiej.

[Obrazek: VYeLQ4s.png]

Po piechocie górskiej idą spadochroniarze.

[Obrazek: 9394e92e50855f7c7da332999d3d1457.jpg]

Piechota morska.

[Obrazek: 220px-Victory_Day_Parade_2008-8.jpg]

Po przemarszu piechurów przeznaczonych do wykonywania specjalnych zadań, czas na regularne jednostki piechoty.

[Obrazek: Chile_-_Escuela_de_Suboficiales_Ej%C3%A9...9-2014.jpg]

[Obrazek: soldiers-of-the-chilean-army-parade-during-a-344795.jpg]

Jako ostatni przejdą żołnierze należący do jednostek piechoty zmechanizowanej lub dywizji pancernych.

[Obrazek: main-qimg-e00bbd545111effb549031a78104f373.webp]

[Obrazek: parmil3.jpg]

Defilada dobiegła końca. Naczelny Wódz Sił Zbrojnych wygłosił krótkie przemówienie:

"Żołnierze!
Defilada została zorganizowana w celu pokazania naszej siły. I doskonale się z tego wywiązaliście. Przemaszerowało Was 5 000. Zareprezentowaliście Marynarkę Wojenną, Siły Powietrzne i Wojska Lądowe. Jestem dumny, że jestem oficerem tak wielkiej, tak silnej, tak dzielnej i tak odważnej armii. Jesteście uosobieniem tego, czym jest nasze państwo. Nigdy nikogo się nie ulękniemy. Jesteśmy Panami na Naszej ziemi i nikt nie będzie wywierał nacisku na nas, na nasze władze.
W ostatnich dniach doskonale wywiązaliście się ze swoich zadań oraz działania na rzecz wyższego dobra - jakim jest nasza Ojczyzna. Pomogliście w skuteczny sposób oczyścić kraj ze zdrajców oraz objęliście go specjalną pieczą. My, żołnierze Suderlandzkich Sił Zbrojnych pomożemy zbudować nowy lepszy Suderland, pozbawiony pierwiastka zdrady i nigdy więcej nie pozwolimy na to, aby zdrajcy i internacjonaliści jątrzyli w organach władzy.
Czołem żołnierze!
Niech żyje Suderland!"

Po wygłoszeniu przemówienia, Naczelny Wódz wrócił do swojej kwatery. Żołnierze z kolei rozpoczęli powroty do swoich jednostek.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt





Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options