Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Chwała Suderlandowi!
Dzień dobry!

Nazywam się Fiodor Godunow i przybywam tutaj celem wsparcia wspaniałej Rewolucji. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy pracować na rzecz odrodzenia Wielkiego Suderlandu,

Chwała Suderlandowi! Chwała Naczelnikowi!

Odpowiedz
Witaj w Suderlandzie Smile
A L I B A B A

Odpowiedz
Witam Bardzo Serdecznie! Smile

Gustaw II Vladerewski

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Witam bardzo serdecznie. Mógłby Pan coś więcej o sobie opowiedzieć? Skąd pochodzi, skąd się o nas dowiedział, czym się interesuje i co zamierza dokładnie robić?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Witam
Albrecht Pringsheim- Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych , Senator XIII Kadencji, Magister Informatyki

Kotylion (3 rocznica niepodległości)
Odpowiedz
Coś o mnie... Rodowity Rusin z RONu, a ostatnio kapłan rotryjski. Jakiś czas temu już słyszałem o Suderlandzie, a o ostatnich wydarzeniach dowiedziałem się z...dreamlandzkiego biuletynu MSZ Big Grin. Chciałbym wspomóc Rewolucję oraz Sanację - to są moje podstawowe cele.
(-) Fiodor Godunow

Odpowiedz
No jakaś posługa kapłańska się przyda, bo kościół rotryjski niestety opuścił ostatnio swoje suderlandzkie owieczki i zerwał konkordat Smile
A L I B A B A

Odpowiedz
(12.09.2019, 16:42)Alibaba napisał(a): No jakaś posługa kapłańska się przyda, bo kościół rotryjski niestety opuścił ostatnio swoje suderlandzkie owieczki i zerwał konkordat Smile

Nie zamierzam iść już tą drogą, jak mam być szczery Wink
(-) Fiodor Godunow

Odpowiedz
(12.09.2019, 16:28)Fiodor Godunow napisał(a): Coś o mnie... Rodowity Rusin z RONu, a ostatnio kapłan rotryjski. Jakiś czas temu już słyszałem o Suderlandzie, a o ostatnich wydarzeniach dowiedziałem się z...dreamlandzkiego biuletynu MSZ Big Grin. Chciałbym wspomóc Rewolucję oraz Sanację - to są moje podstawowe cele.

Mówiąc szczerze, ta najbardziej widowiskowa część rewolucji już minęła. Teraz zabieramy się za porządkowanie państwa, ale ostatecznie nie jest pewne, jaka konstytucja nam przypadnie.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
(12.09.2019, 16:49)Ferdynand Dugosz napisał(a):
(12.09.2019, 16:28)Fiodor Godunow napisał(a): Coś o mnie... Rodowity Rusin z RONu, a ostatnio kapłan rotryjski. Jakiś czas temu już słyszałem o Suderlandzie, a o ostatnich wydarzeniach dowiedziałem się z...dreamlandzkiego biuletynu MSZ Big Grin. Chciałbym wspomóc Rewolucję oraz Sanację - to są moje podstawowe cele.

Mówiąc szczerze, ta najbardziej widowiskowa część rewolucji już minęła. Teraz zabieramy się za porządkowanie państwa, ale ostatecznie nie jest pewne, jaka konstytucja nam przypadnie.

Czas więc na jakieś porządne prace koncepcyjne, w czym bardzo chciałbym mieć osobisty udział.
(-) Fiodor Godunow

Odpowiedz
Trochę dziwi ten optymizm przy uwzględnieniu ostatnich wydarzeń. Skąd taka nagła decyzja?

Odpowiedz
Witam serdecznie.

Dlaczego Pan tak ukrywa się zamiast wprost powiedzieć kim w RON pan jest?

EDIT: głupota moja, widzę w RON w rzeczy samej Fiodora Godunowa.
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
(12.09.2019, 17:56)Norbert Byfyj napisał(a): Witam serdecznie.

Dlaczego Pan tak ukrywa się zamiast wprost powiedzieć kim w RON pan jest?

EDIT: głupota moja, widzę w RON w rzeczy samej Fiodora Godunowa.

Teraz już nikim. Ogólnie jestem nikim, szarym człowiekiem Big Grin
(-) Fiodor Godunow

Odpowiedz
Witam serdecznie! Miło, że jest nas coraz więcej.

Odpowiedz
Dziękując za ciepłe powitanie, chciałbym zapytać, w jaki sposób otrzymać można obywatelstwo? Trzeba napisać odpowiednią ilość postów, czy też być np. tydzień zarejestrowanym?
(-) Fiodor Godunow

Odpowiedz
Przeczytać konstytucję przede wszystkim.

Odpowiedz
Uchwała konstytucyjna nie mówi nic o procesie uzyskania obywatelstwa, poza tym, że decyduje o nim Naczelnik Państwa.
O procesie uzyskania obywatelstwa mówi ustawa o obywatelstwie link
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options