Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Informacje dla kierownika
Szanowny Panie Kierowniku,

Państwo Suderlandzkie posiada niezwykle rozwinięte instytucje kulturalne. Co prawda nasza sytuacja demograficzna nie należy do najlepszych jednakże posiadamy niezagospodarowane gałęzie, które pozwoliłyby o wiele lepiej na promocję Suderlandu jak i wypełnianie obowiązków kierownika resortu. Oczywiście mam tutaj na myśli takie instytucje jak filharmonię, telewizję, muzeum i inne. Od siebie samego mogę zapewnić że byłbym w stanie bez największego problemu zająć filharmonią. 

Z wyrazami szacunku,
Norbert Byfyj, Naczelnik Państwa Suderlandzkiego
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Ja jestem tym kierownikiem?
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Owszem
Norbert Byfyj - Naczelnik Państwa Suderland, Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Rozumiem. Postaram się zająć nieco szerzej nauką oraz kulturą, niż tylko pod względem astronomii. I jeśli rzeczywiście chciałby Pan się zająć filharmonią, dla mnie nie stanowi to najmniejszego problemu. I na pewno bardzo by pomogło, gdyż aktywizacja kultury oraz nauki jednocześnie to dość trudne zadanie.
Ferdynand Dugosz - Senator XIII Kadencji, Prezes Suderlandzkiej Agencji Kosmicznej

Odpowiedz
W takim razie tylko zapytam, kto de facto jest dyrektorem filharmonii?

Odpowiedz
Aktualnie? Zapewne ktoś, kto już nie działa w naszym państwie. Trzeba będzie powywalać niekatywne osoby, zmniejszyć liczbę stanowisk, uczynić kulturę i naukę bardziej zbitą. Myślę, że pod względem prawnym zajmiemy się tym dopiero po ukończeniu konstytucji.

Odpowiedz
Wydaje mi się, że zarządzanie obiektami typu Filharmonia nie było regulowane żadną ustawą, a więc z nagłą zmianą zarządu obiektów nie powinno być problemu. Z tego co kojarzę, zarząd obiektów był wybierany przez Senat (tak chyba było z wybraniem Arkadiusza Alviusza przed Our Sound o ile dobrze pamiętam). 

Na chwilę obecną można by wydać dwa rozporządzenia - jedno usuwające wszystkie zarządy obiektów podległych resortowi oraz drugie - regulamin funkcjonowania tychże obiektów. Potem rozruszanie tego powinno jakoś pójść.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
W jednym rozporządzeniu odwołam aktualne zarządy i powołam na nie osoby, które zgłoszą się w aktualnej rekrutacji. Regulamin stworzę wtedy, gdy znajdzie się kadra. Jeśli będę działał jako jednoosobowy skład, to chyba nie za wiele będzie reguł do spisania...

Odpowiedz
Topic Options