Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Sprawozdania z SAN
Spotkanie SAN z dnia 16 września 2017 roku 

Plan obrad: 
1) Zaległe pensje 

2) Na wniosek Pana Fryderyka Marksa, przyznanie wyższego stopnia Sz. P. Prezydentowi, oraz o przyznanie tytułu Sz. P. Heinrichowi von Razorinowi, oraz na wniosek Sz. P. Arkadiusza Alviusza, o przyznanie osobie własnej wyższy stopień w dziedzinie medycyny.    

3) Ankieta o poglądach politycznych 

4) Nowy system który będzie regulował przyznawania tytułów naukowych dla ich większego prestiżowi. 

5) Nowy system dotyczący regulowania następnych spotkań SAN. 

6) Przyjęcie dwóch nowych osób do składu SAN oraz wydalenie jednej osoby. 

Szczegółowy raport 
1) Zaległymi pensjami zajmie się Sz. P. Maj, każdy członek SAN, były czy obecny, dostanie wypłatę. 

2) Na wniosek Sz. P. Fryderyka Marksa, Panu Prezydentowi zostaje przyznany tytuł Doktora Prawa, za aktywną Prezydenturę i łagodzenie konfliktów, Panu Heinrichowi von Razorinowi zostaje przyznany tytuł Magistra Geografii za pracę nad podstawami kartografii Suderlandu, Panu Arkadiuszu Alviusza na wniosek Pana Arkadiusza Alviusza zostaje przyznany tytuł Doktora Medycyny, za osiągnięcia w tej dziedzinie. 

3) Ankieta o poglądach politycznych zostaje przedłożona o tydzień. SAN prosi wszystkich o wypełnienie tej ankiety. 

4) Nowy system będzie regulował przyznawania tytułów naukowych. Szczegóły są dopracowywane przez Sz. P. Fryderyka Marksa. 

5) Nowy system dotyczący następnych spotkań SAN. Spotkania SAN się będą teraz odbywać na wniosek członka SAN, Prezydent później ogłosi datę i godzinę spotkania, lecz po i przed każdym spotkaniem o dowolnym czasie można prowadzić rozmowy. 

6) Do składu SAN chcielibyśmy przyjąć Sz. P. Arkadiusza Alviusza oraz Sz. P. Jeaherysa von Razorina, oraz chcielibyśmy podziękować Sz. Panu Van Jutlandowi.    

Odpowiedz
Obrady zaczęły się od przedstawienia planu obrad.
Plan obrad
1) Przeprowadzenie debaty nad nowymi Świętami Państwowymi
2) Ustalenie historii o Wikingach
3) Rozpatrzenie biografii Ryszarda I
4) Debata na temat nazwy Wyspy Suderland
5) Wniosek Pana Mortesa
6) Propozycję na hymn.
 Następnie pan prezydent sprawdził listę obecności, w której zadeklarowały się następujące osoby:
- ja
- pan Prezydent
- pan Marks
- pan Maj się trochę spóźnił
- pan Grzegorz wślizgnął się przez okno
- pan Lotnik (ukryty w szafie)
- Arkadiusz Alviusz (pojawił się po zakończeniu oficjalnej sesji i krzyczał „bry”)
1) Przeprowadzenie debaty nad nowymi Świętami Państwowymi
Zaczęliśmy omawiać podpunkt 1 czyli dodanie Świętą Narodowych, pan Marks jako wnioskodawca zaproponował święto 10 Kwietnia jako Święto Władzy Wykonawczej oraz 18 września jako Święto nawiązania kontaktów dyplomatycznych z Bielanią. Przeciwko pierwszej kwestii nie mam nic przeciwko zaś jeśli chodzi o drugą stwierdziłem że jest niepotrzebna, po mojej skromnej wypowiedzi odezwały się drzwi przez które w paradował nie kto inny jak sam  pan Maj zgłaszając że jest oraz popierając moje zdanie w kwestii 18 września. Po krótszej dyskusji w której nie brałem udziału Rysu wyperswadował Fryderykowi święto 18 września do tego stopnia że dobrowolnie z niego zrezygnował, oraz zadając pytanie „A sam 10 kwietnia?” . Padały różne propozycję od Święta Rzekotki aż po Święto Gryf, ostatecznie nie podjęliśmy  decyzji w sprawie drugiego święta. Tym razem przez uchylone okno wślizgnął się Grzesiu i zaproponował święto dnia odejścia zjawy, lecz szybko przeszliśmy do kolejnego punktu obrad.

2) Ustalenie historii o Wikingach
Drugi podpunkt zaczął się od wywoływania wnioskodawcy pana Lotnika, lecz tego ku wszystkich zdziwieniu nie było, chcąc ratować sytuację zaproponowałem aby wikingowie pierwotnie plądrowali Suderland a dopiero później go skolonizowali. Ryszard był przeciwny zmianom i postulował o nie wprowadzenie już żadnych zmian. Następnie przeszliśmy do następnego punktu.

3) Rozpatrzenie biografii Ryszarda I
Z powodu skojarzanie imienia Ryszard z panem Majem, pozwoliłem sobie puścić w tle piosenkę braci Pierdolec „Młody Maj”.

Wnioskodawcy znowu nie było, nie było żadnych propozycji więc zaproponowano aby nie zmieniać pierwotnej wersji.

4) Debata na temat nazwy Wyspy Suderland
Z powodu nie zakończenie ostatniej debaty na ten temat została ona ponowiona, Frydek (Grzesiu twierdzi że to zdrobnienie od Fryderyka) zaproponował przełożenie tego tematu na inną sesję, wtedy również z szafy wyszedł pan Lotnik i rozpoczął dyskusję z panem Brzęszyszcziekiwczem na temat zdrobnienia imienia Fryderyk. Po uspokojeniu dyskusji przez przewodniczącego sesji, Mykko zaproponował nazwę „Suder”, pan Maj i Lotnik proponowali „Suderland” zaś prezydent i Fryderyk postanowili odrzucić wniosek. Pan Lotnik znowu schował się do szafy.

5) Wniosek Pana Mortesa
Przeszliśmy do kolejnego punktu, głosy były podzielone i dyskusja trwała zawzięcie pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami, Rysek niczym lew walczył aby tytułu nie przyznano mu żadnych tytułów, zaś pan Marks proponował tylko magistra Urbanistyki. Mimo to zgodnie z ustawą o nobilitacjach nie ma u nas czegoś takiego jak Urbanistyka. Dyskusja trwała dalej pozwoliłem sobie zaproponować aby pan Mortes obronił swoje tytuły, przypadło to gustu panu Majowi, zaś pan Prezydent postanowił przejść do kolejnego podpunktu.

6) Propozycję na hymn.
Początkowe większość była przeciwna propozycji pana lotnika gdyż ta była w wersji angielskiej, dlatego pozwoliłem znaleźć sobie wersję po polsku, kiedy większość przesłuchiwała „Deszcze castamere”

pozwoliłem sobie również na wysłanie swoich dwóch propozycji jakim były „Bitwa – Szanty”

oraz „Free Syria 2015”.

Fryderyk z powodu zmęczenie zaproponował koniec spotkania. Hubert przystał na tą propozycję i w ten oto sposób kończymy posiedzenie. Po zakończeniu sesji pojawił się pan Arkadiusz Alviusz krzycząc niczym islamistyczny terrorysta na cały budynek „bry”.

Jeaherys von Razorin
Jeaherys von Razorin - Senator VIII Kadencji Doktor Prawa

[img=0x0]https://i.imgur.com/R827141.png[/img][img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż CzynuOrder Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options