Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

USTAWA o podatkach w państwie Suderland z dnia 20 czerwca 2017
#1
Cytat:
[Obrazek: QzcXLyL.jpg]
o podatkach w państwie SuderlandUSTAWA
z dnia 20.06.2017
o podatkach w państwie Suderland

Rozdział I
Podatek dochodowy

1. Każdy obywatel Suderlandu zobowiązany jest do zapłaty 8% od dochodu miesięcznego liczonego od dnia 26 poprzedniego miesiąca do 25 dnia tego samego miesiąca.
2.Zapłata podatku musi zostać uiszczona w przeciągu 5 dni od dnia 25 każdego miesiąca. 
3. Każdy obywatel zobowiązany jest do dostarczenia potwierdzenia ilości dochodów w danym miesiącu a także dowodów wpłaty do resortugospodarki  z tytułu odprowadzenia 10% podatku. 
4.Każdy obywatel ma prawo do rozliczenia dwumiesięcznego na takich samych warunkach jak przy rozliczeniu miesięcznym.

Rozdział II
Podatek od działalności gospodarczej

1.Każdy obywatel posiadający działalność gospodarczą, która przynosi zysk 3 miesięczny większy od kwoty 50 000 zobowiązany jest do płacenia podatku w wysokości 15% od zysków owej działalności w skali miesięcznej.  Każdy właściciel działalności gospodarczej, której zysk z ostatnich 3 miesięcy przekroczył 15 000 zobowiązany jest do płacenia podatku w wysokości 10% od zysków z ostatniego miesiąca. Każdy właściciel działalności gospodarczej, której dochód w przeciągu 3 miesięcy był równy lub niższy niż 15 000 zobowiązany jest płacić  podatek w wysokości 5%. 
2.Miesiąc rozliczeniowy zaczyna się dnia 1 każdego miesiąca a kończy  z ostatnim dniem miesiąca.
3. Każdy właściciel działalności gospodarczej zobowiązany jest do zapłacenia podatku w wysokości zależnej od jego dochodu do 5 dni na wskazany przez Resort Gospodarki adres bankowy.

Kary w przypadku braku zapłaty podatków:
1. W przypadku niezapłacenia miesięcznego podatku i nie wystosowanie pisma odnoszącego się do owej sytuacji Resort Gospodarki ma obowiązek wystosować notę przypominającą o zapłaceniu podatku lecz jeśli podatek w dalszym ciągu nie zostanie uiszczony – w ciągu kolejnych 5 dni to Resort Gospodarki  ma prawo zająć własność tejże osoby. Jeśli osoba ta nie posiada działalności którą można zająć ministerstwo gospodarki ma prawo zająć część wynagrodzenia u określonego pracodawcy.
2. W przypadku braku środków pieniężnych z uwagi na brak stałego zatrudnienia a także brak działalności gospodarczej ów obywatel, który zalega z zapłaceniem podatku zostaje powołany do prac gospodarczo-komunalnych na terenie miast Suderlandu. Jest to działanie na korzyść społeczeństwa, państwa. Załącznik:

Wzór raportów dochodowych oraz podatków:
[Obrazek: a9507feece75427182d5a2fa82838955.png]

Przeniesiono ze starego forum.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
#2
Ustawa uchylona
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator X Kadencji, Prezes Związku Łowieckiego, Prezydent Miasta Deliland

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Topic Options
Wątek zamknięty