Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Poszukiwany
Poszukiwany jest Karl von Schawrzengrau. Każdy kto widział tego przestępce stopnia 0(najniższego), prosimy o skomunikowanie się ze mną lub dowolnym ministrem Ardemii.

A tu rozpoczęte dochodzenie:
http://ardemia.p2a.pl/viewtopic.php?pid=286#p286

Podpisuje:
Prezydent Ardemii-Leszek Roskohard

Towarzysze.

Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich moim imieniem i nazwiskiem. Zdradziliście Republikę Suderlandu, wspieraliście miejscowych terrorystów i separatystów. Jesteście wywrotowcami. Jedynymi osobami, które powinny stanąć przed sądem jesteście wy za działalność terrorystyczną, antypaństwową i zdradę stanu. Możesz wszczynać dochodzenie, a nawet udać się do samego Pana Boga się zażalić - i tak nic nie wskóracie. Nikt was nie traktuje poważnie. Takim tematem jak ten pokazujecie, że jesteście jak kwiczące świnie oderwane od koryta. Żalicie się po innych państwach jacy to wy biedni i poszkodowani jesteście lecz nie wspomnicie tego, że to wasza trójca (ale nie święta) jest winna wszelkiemu złu jakie spotkało Republikę Suderlandu.

Departament Bezpieczeństwa zrobił to co musiał i jeśli trzeba opublikujemy dowody na waszą antypaństwową działalność. 

Ah, jeszcze jedno. Macie jakieś podstawy prawne? W ogóle istnieje prawo międzynarodowe w świecie mikronacji? Tak to możesz sądzić co najwyżej Renatę od szybkiego seksu.

Nie pozdrawiam.

Zastępca Szefa Departamentu Bezpieczeństwa Karl von Schwarzengrau
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Opinię nt. tego co zostało napisane w tym pożal się Boże "dochodzeniu" pozwolę sobie wydać w osobnym poście, a brzmi ona tak

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przepraszam, ale to kpina jakaś. Zero sensu i logiki, dzieci z autyzmem (nie umniejszając im niczego) są lepiej rozwinięte niż ty. Przecież to jakieś dziwactwo na miarę towarzysza z blokowiska co matury zdać nie może.

PS. Jak tam egzamin poprawkowy?
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Jak widać przestępca podaje się za Zastępce Szefa Departamentu Bezpieczeństwa, mimo braku prawidłowych dokumentów. Jako iż przywódca został znaleziony i nadaje tu stereotypami o byłych obywatelach suderlandu, będą podjęte dalsze konsekwencję. Przypomnę tylko przestępcy że powoływanie wymyślonych (być może jako propaganda), bojówek nie tyle śmieszne co tragiczne. Ponadto uznanie pisania prawdy jako żalenie, nie jest warte komentarza. Ponadto przestępca czeka na jakieś podstawy prawne, mimo iż wymyślił sobie bojówek i jestem pewien że nie przeszczega prawa międzynarodowego w świecie mikronacyjnym wymyślając bojówki i dając pod nich osoby u których nie widać było by były ich przywódcami. Ponadto przestępców jest więcej z tego państwa( Jak chociażby nawet sędzia Fryderyk Marks czy Filip Lotnik). Jednak są(I dalej są obywatelami Suderlandu) osoby kompetentne, które ich stanowiska popieram(nie wymienię ze względu na poszanowanie prywatności tych osób). Jak przestępco skończysz pisać bajki i działać na szkodę własnego państwa( Samemu pisząc że widzi bojówki zjawistów). Ponadto jako przestępców znajdziemy też Filipa Lotnika, Norberta Byfyja, Arkadiusza Alviusza i Romana Dmowskiego. Jednak władze suwerennej Republiki Ardemskiej stawiają pod znakiem zapytania pana Grzegorza Brzęczyszczykiewicza. Mimo poparcia Filipa Lotnika(w wiadomo jakiej sprawie), to nie jest zły polityk i to jest jedyna osobą(prócz innych, których nazwisk i imion nie wymienię), jest szansa na być może podjęcie jakiejkolwiek negocjacji. Osoby które zostały niewymienione nie oznacza że są przez Ardemie popierane w rządzie Suderlandu(dotyczy to tylko niektórych osób).

Jak ktoś by chciał więcej się dowiedzieć to zapraszamy do Ardemii i informujemy że zostaną tam przedstawione w naszym państwie, oskarżenia dotyczące Karla von Scharzengrau'a.

PS.państwo suderland jest upadające, ale możliwe do odratowania przez Grzegorza Brzęczyszczykiewicza+niektóre osoby,których imion i nazwisk nie wymienię ze wzgląd panującej tu korupcji i anokracji.

Podpisał:
Prezydent Republiki Ardemii Leszek Roskohard

Rosko ty sobie możesz sądzić kogo chcesz ale nie obywatela Suderland, jeżeli chcesz kogokolwiek osądzać to proszę to zgłosić do naszego sądu, sprawa zostanie rozpatrzona. A ty jesteś tutaj tylko turystą.

Dziękuję

Panie Leszku RoskoHardzie czy inny nietwardy człowieku.

Otóż zapomina pan chyba gdzie się pan znajdujesz. Znajdujesz się na ziemi nieswojej, przychodzisz można rzec w gości. Dobrze, cieszę się, że jesteśmy tak ważnym elementem pańskiego życia, że nie jest pan w stanie się odłączyć od nas zarówno duchowo jak i ciałem. Ciągłe pańskie wizyty dają doskonały obraz sytuacji, którą można porównać do przecięcia pępowiny w nieodpowiednim czasie i miejscu. Organizm matki będzie funkcjonował dalej bez zawahań, jednakże organizm dziecka który odcięliśmy od matki jest w stanie wydać kilka wdechów i wydechów i niestety umiera. Jest to dramat, jednakże tutaj drogi porównania i rzeczywistości się rozchodzą w dwa różne kierunki, mające zwroty względem siebie o co najmniej 90 stopni. Matka po utracie dziecka płacze i zamartwia się. Suderland po utracie części swojego organizmu jakim pan był nie pozostawia nawet ani śladu żalu wewnętrznego lub też rozdarcia.

Powracając do sedna wypowiedzi. Nie rozumiem dlaczego pan przychodząc w gości staje się tak agresywnym i nachalnym człowiekiem. Może panu życie nie wyszło i teraz chce pan pozwolić sobie na chwile sławy, władzy i pokazania wyższości, która tak bardzo pana w realnym życiu uciska. Jednakże poinformuje pana, iż niestety osoby mające problemy z odpowiednio szybkim przekazywaniem impulsów nerwowych dotyczących procesów myślowych nie powinny zajmować stanowisk kierowniczych. Cieszę się, że jest to wirtualne państwo, gdyż w realnym świecie mając kierownika z taką reakcją synaps pracownicy by najzwyczajniej pouciekali szukając normalności, stabilizacji i rozsądku.

Nie uważa pan że przychodząc w gości do kogoś powinien pan zachować elementarne zasady kultury, a także podczas kolejnych wizyt sprezentować jakiś podarunek dla osób/organów przyjmujących tutaj pana?
W sumie racja- głupie pytanie zadałem- przepraszam. Odpowiedziałem sobie już na nie. Jeśli ktoś się odpowiedzi nie domyślił mogę ją podać, jednakże nie chcę uderzyć w godność pana Leszka. Nadmienię tylko, że jako KRON nie życzę sobie w moim państwie zachowań mających na celu obrażanie osób publicznych, szczególnie o dużo lepszym wykształceniu i znajomości świata niż pańskie. Nie wiem czym kierują się pańskie mediatory przekazujące impulsy ( zamieniane na myśli), jednakże według mojej diagnozy one się gubią w przestrzeni presynaptycznej i nie docierają w odpowiednie miejsce, tylko mediatory uciekają, rozpraszają się po całym ciele szukając odpowiedniego miejsca do zagnieżdżenia się. Przerwanie takiego procesu myślowego jest natychmiast wypełniane uczuciem złości, nienawiści a co za tym idzie chęcią zniszczenia komuś reputacji przez podawanie fałszywych faktów. Jednakże panie Leszku powiem panu coś.

Prawda sama się obroni i nie zna strachu.
Prawda nie boi się głupoty i zakusów nienawiści
Prawda jest cechą ludzi rozsądnych i mądrych
Prawda jest najwyższą wartością
Prawda jest po stronie prawa

Dziękuję.

Ponadto mam nadzieję, iż odpuści sobie pan dalsze ośmieszanie się i rzucanie bezsensownych komentarzy, godnych co najmniej dziecka z klas wychowania integracyjnego. Myślałem, że prezentuje pan wyższy poziom i będzie można z panem rozmawiać merytorycznie, ale myliłem się- niestety.

A.Alviusz

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż Czynu
A przepraszam za roztargnienie. Chciałem jeszcze zgłosić pańską wiadomość panie Leszku do sądu. Podstawą prawną jest poświadczanie nieprawdy skutkujące umniejszeniem autorytetu osoby zajmującej stanowisko publiczne, a także brakiem poparcia słów jakimikolwiek dowodami.

A.Alviusz

Arkadiusz Alviusz - Magister BiologiiMagister FilozofiiDoktor Hab. Nauk Medycznych

[Obrazek: 1BH1y1F.png?1][Obrazek: zfAOj4q.png]

[img=0x0]https://i.imgur.com/EVXEsaU.png[/img]

Krzyż Czynu
Tow. Roskohard

Po 1. Naucz się zasad ortografii.
Po 2. Naucz się zasad składni.

Tych wypocin nie da się czytać, w związku z czym jesteś niewiarygodny. Nie przypominam sobie aby ktoś mnie złapał i założył mi kajdany na ręce. To samo mogę napisać - ujawniłeś się terrorysto na naszych ziemiach i krzyczysz na placu jednego z miast. Jeśli tak mamy postępować to Policja już dawno by ciebie aresztowała i bez wątpliwości dostałbyś karę śmierci za:

*terroryzm
*zdradę stanu
*antypaństwową działalność
*dyskredytowanie wielu szanowanych obywateli

Ah, jak nie ma podstawy prawnej do określenia na jakim jestem stanowisku? Wszystko jest na forum - wystarczy poszukać.

Zanim przyjdziesz do Republiki Suderlandu dokształć się. I czym jest Republika Ardemii? Burdelem nie uznawanym przez nikogo. Gdyby to ode mnie zależało to prawdopodobnie ziemie SAMOZWAŃCZEJ tzw. Republiki Ardemii zostałyby uznane za ziemie etnicznie suderlandzkie i bym wysłał wojsko do spacyfikowania wszystkich zdrajców. Trzeba wyzwolić obywateli (co prawda wirtualnych, ale ty tego nie rozumiesz) z ucisku zorganizowanej grupy terrorystycznej jaką jesteście, a was bym wieszał na latarniach. Proszę stąd iść i nie wracać, nie kompromitować się więcej.

Znowu nie pozdrawiam.

Zastępca Szefa Departamentu Bezpieczeństwa Karl von Schwarzengrau

Adiunkt

Chciałem przeczytać ten akt oskarżenia wobec Pana Karla von Schwarzengrau. Pomimo tego, że nie podzielam jego metod działania, to będę go bronić, bo te zarzuty są absurdalne.

Cytat:Jak widać przestępca podaje się za Zastępce Szefa Departamentu Bezpieczeństwa, mimo braku prawidłowych dokumentów.

O to dowód, że nim jest oraz chyba obowiązuje domniemana niewinność?

Cytat:Ponadto przestępców jest więcej z tego państwa( Jak chociażby nawet sędzia Fryderyk Marks czy Filip Lotnik).

Chyba pan wie, że to jest obraza? A poza tym Prezesem Sądu jestem.

Cytat:Jak przestępco skończysz pisać bajki i działać na szkodę własnego państwa( Samemu pisząc że widzi bojówki zjawistów)

Student z Afryki po 5 latach, lepiej zna Polski.

Cytat:PS.państwo suderland jest upadające, ale możliwe do odratowania przez Grzegorza Brzęczyszczykiewicza+niektóre osoby,których imion i nazwisk nie wymienię ze wzgląd panującej tu korupcji i anokracji.

Dowody i kraj z dużej Litery.

Dam podsumowanie. Po co to? Jak macie zamiar ukarać Pana Karla? A na koniec mimo wszystko proszę, żeby tutaj nie spamić. Dziękuje
Fryderyk Marks 

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Topic Options
Wątek zamknięty