Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wiec partyjny Alternatywy dla Suderlandu
#1
O 18:00 na placu Santo Deliland rozpoczął się wiec partyjny prowadzony przez Karla von Schwarzengrau.

Spotkanie rozpoczął przemówieniem.

Towarzysze!
To już jutro. Przez następne 2 dni zdecydujecie o tym, kto będzie sprawował władzę w naszej Ojczyźnie. Zadecydujecie o tym, kto będzie reprezentował naszą rację stanu za granicą. Dotarły do mnie wieści, które mnie poirytowały. Samozwańcza tzw. republika ardemii ma zostać umieszczona na mapie Pollinu. Przecież to jawna kpina! Plucie nam wszystkim w twarz! Czy osoby wspierające bandę wywrotowców naprawdę nie wiedzą kim oni są? Czy oni nie wiedzą kto ich prowadzi? Dlaczego Rząd Republiki Suderlandu ukrywa prawdę przed światem o Kusarigamie Zjawie? Przecież on i jego psy powinny zostać już dawno powinny zniknąć, a one zyskują na arenie międzynarodowej potencjalnych sprzymierzeńców. Czy naprawdę nasz Rząd zamierza na to pozwolić? Co więcej, zjawiści znowu się uaktywniają, tym razem nie w Holdburgu i Marwenabadzie. Ich zbrodnicze komórki ujawniają się w miastach, w których zjawiści nigdy nie mieli wpływów. ZNISZCZMY ICH! TO JEST ZAGROŻENIE DLA NAS, TO JEST ZAGROŻENIE DLA NASZEJ UKOCHANEJ REPUBLIKI! A co powinniśmy zrobić z tymi, którzy ich wspierają? Powinniśmy ich powiadomić o grzechach lidera tego pod-państwa, a jeśli nie powstrzymają się przed współpracą z nimi - zerwać wszelkie stosunki. TO NIE SĄ EMIGRANCI! TO SĄ ZDRAJCY! Pamiętajcie jutro o tym przy urnach! Wybierzcie tych, którzy wyrwą chwasty nie tylko z Republiki Suderlandu, ale z całego pollinu!
CHWAŁA WIELKIEMU SUDERLANDOWI!

Zebrani dali wielokrotnie ponieść się emocją. Przemówienie mimo, że było krótkie, było przerywane licznymi hasłami zebranych, którzy w pełni utożsamiali się ze słowami prowadzącego. Doszło nawet do spalenia kukły Kusarigamy Zjawy.

[Obrazek: uid_71ce4edb8a3d0a78f3966339a543f5a01448...ht_355.jpg]
Karl von Schwarzengrau był zmuszony interweniować. Mimo jego poglądów, spalenie kukły w miejscu publicznym jest niedopuszczalne. Odpowiedzialnych za ten czyn zaprowadzono na komisariat, zostaną ukarani mandatami za stworzenie niebezpieczeństwa. Po tym incydencie wiec przebiegał dalej spokojnie. Plan prowadzenia zgromadzenia nie uległ zmianie i wszystko odbyło się w takiej samej kolejności jak w Holdburgu i Bradburgu. Zgromadzenie zakończono o 19:00.
Karl von Schwarzengrau - Kierownik Resortu Obronny Narodowej, Senator XIII Kadencji, Prezydent Miasta Deliland, Gubernator Nordaty Suderlandzkiej,

Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Adiunkt

Srebrna Odznaka za Wzorową SłużbęKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Medal WojskaGwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options