Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Elektrownia Atomowa
Dział służy informacji do wiadomości publicznej o działaniu państwowej Elektrowni Atomowej.

Od niedawna jej zarządcą komisarycznym i prezesem został wybrany Roman Dmowski.

[Obrazek: abbb9936-86b8-4350-a7bb-a5908d85ee7c.jpg]
gen. Stanisław Dmowski 

Kotylion (3 rocznica niepodległości)Krzyż Czynu
Odpowiedz
Prezes zarządu Roman Dmowski podjął decyzję o wyborze asystenta/zastępcy prezesa Elektrowni Atomowej. Został nim Mystic I Suder. Gratulujemy i zapraszamy do pracy, bo ciągłość produkcji musi być!
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
Czy wiadomo już gdzie znajduje się elektrownia atomowa?
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Z tego co wiem, elektrownia znajduje się w Elladorze, ale może moja wiedza geograficzna zawodzi i pomyliłem nazwę miasta...
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
W związku z porządkami, które czynię w swoich biznesach, zastanawiam się nad ustąpieniem z funkcji prezesa zarządu Elektrowni Atomowej. Swoje ustąpienie uzależniam jednak od znalezienia następcy, który mógłby pociągnąć narrację, znajdzie się ktoś taki?
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
Z miłą chęcią podejmę się wyzwania. Myślę, że dam radę, więc nie ma się Pan co obawiać.
Mystric I Suder - Gubernator Hrabstwa Ellador Adiunkt

[img=0x0]https://i.imgur.com/V80hI8c.png[/img]     

[Obrazek: ufWAaxh.png?1]

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Skłaniam się do podjęcia decyzji przekazania zarządu nad spółką panu Mysticowi Suder. Nie omieszkam jednak spytać KRGiF o opinię na ten temat, w końcu elektrownia jest własnością państwa.
gen. Stanisław Dmowski 

Odpowiedz
Cóż przeciwskazań nie widzę co najwyżej porazmawiam z Panem Suder drogą prywatną by ocenić jego kompetencje.
Norbert Byfyj - Gubernator Hrabstwa Koburgii, Kierownik Resortu Gospodarki i Finansów, Senator XIII Kadencji, Wicemarszałek Senatu Doktor Hab. Chemii

Krzyż CzynuKotylion (3 rocznica niepodległości)Gwiazda Orderu OdrodzeniaOrder za Osobiste MęstwoZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Oznaka Obywatelska
Odpowiedz
Postaram się nie zawieść Panów zaufania.
Mystric I Suder - Gubernator Hrabstwa Ellador Adiunkt

[img=0x0]https://i.imgur.com/V80hI8c.png[/img]     

[Obrazek: ufWAaxh.png?1]

Order za Osobiste Męstwo
Odpowiedz
Topic Options