Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne
Potwierdzam i jeszcze raz przepraszam za nieaktywność związaną z moim urlopem.

(02.05.2018, 13:45)Norbert Byfyj napisał(a):
(21.04.2018, 00:05)Ryszard Maj napisał(a): Postaram się coś zaproponować na dniach!

Mam pytanie, czy już coś jest?

EDIT: Po rozmowach zdecydowałem się by zamiast Galeonu była to Fluita.

Jeżeli jest Pan nadal zainteresowany i pasuje Panu projekt fluity, który zaprezentował pan Kowalski, to mogę sprzedać Panu gotową jednostkę od ręki (bowiem pan Kowalski zrezygnował z zamówienia, a statek został już zbudowany). Kosztować on będzie 300 tysięcy koron.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa

Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options

Wiadomości w tym wątku
RE: Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne - przez Ryszard Maj - 03.06.2018, 14:27