Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne
#82
(03.06.2018, 14:39)Norbert Byfyj napisał(a): Akceptuję i już zapłaciłem, gdzie będzie czekał okręt? Ew. godzie z godnie z prawem mogę go przetrzymywać?

Potwierdzam odbiór zapłaty i przenoszę własność statku na Pana. Jednostka znajduję się obecnie w porcie w Cassadellii, który jest dzierżawiony przez SPW i tam może zostać odebrany. Z uwagi na duże opóźnienie z naszej strony, jestem w stanie zaoferować Panu bezpłatnie możliwość przetrzymywania statku w tym porcie.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
RE: Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne - przez Ryszard Maj - 03.06.2018, 22:53