Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne
#10
Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne zawarło następujące umowy:
  1. Umowa z Hutą Tygrys na dostarczenie wszystkich stalowych materiałów potrzebnych do budowy statków i okrętów ze stali (m.in. płyty stalowe, rury, pręty, nity itd.). W zamian za to, SPW płaci 35% kosztu wyprodukowania kadłuba.
  2. Umowa z Tartakiem Kora na dostarczenie drewnianych wykończeń do statków i okrętów ze stali. W zamian za to, SPW płaci 5% kosztu wyprodukowania kadłuba.
  3. Umowa z firmą Zaopatrzenie S.A. na dostarczenie pozostałych potrzebnych materiałów (np. farb). W zamian za to, SPW płaci 5% kosztu wyprodukowania kadłuba.
Wszystkie części procentowe obliczane są od kosztu całkowitego.
[Obrazek: NzLBupx.png]     [Obrazek: Il9xQZB.png]     [Obrazek: h2Epeb3.png]     [Obrazek: ysbN3sL.png]     [Obrazek: Yxw9Kih.png]     [Obrazek: gL7GFe3.png]     [Obrazek: xHbha88.png]

Profesor Prawa


Order KonstytucjiKotylion (3 rocznica niepodległości)Oznaka Obywatelska Krzyż CzynuZłota Odznaka „W Służbie Oświaty”Order Ojczyzny
Odpowiedz
Topic Options


Wiadomości w tym wątku
RE: Suderlandzkie Przedsiębiorstwo Wodne - przez Ryszard Maj - 22.11.2017, 19:36